Sari la conținut

Ambreiaj Demaror Virago 535


serjuro
 Share

Postări Recomandate

HELP A BIKER !!!!!!

Am nevoie urgenta de un ambreiaj de la demaror (starter clutch) cu tot cu cele 2 roti dintate pt un Virago XV535 ( la care se stie ca e o problema clasica piesa asta)...........

Nu conteaza daca piesele sunt noi sau din dezmembrari.............ideea e ca TRECE VARAAAAAAAAAAAA.......LOL

 

Mersi anticipat tuturor.........

 

Sergiu

0744 399 540

Cluj-N

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HELP A BIKER !!!!!!

Am nevoie urgenta de un ambreiaj de la demaror (starter clutch) cu tot cu cele 2 roti dintate pt un Virago XV535 ( la care se stie ca e o problema clasica piesa asta)...........

Nu conteaza daca piesele sunt noi sau din dezmembrari.............ideea e ca TRECE VARAAAAAAAAAAAA.......LOL

 

Mersi anticipat tuturor.........

 

Sergiu

0744 399 540

Cluj-N

 

Din cate stiu eu se duc bilele de obicei, incearca si cauta alte bile cilindrice(sunt rulmenti cu bile cilindrice si poti lua din ei bilele)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi pt sfat dar motorul e al unui preten care zice ca s-a dus dreacu tot ansamblu, adik s-a spart carcasa in care intra rolele si a spart si dintii de la cele 2 roti............

da-mi poze cu ce vrei mai exact si te rezolv eu, dar fara role ... mi-am adus aminte ca a avut un amic problema cu astea si a luat unu cu totul desi trebuiau schimbate numai bilele, daca vrei vorbesc sa iti dea si bilele vechi ... parca ma aveai in lista, daca nu PM

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-mi poze cu ce vrei mai exact si te rezolv eu, dar fara role ... mi-am adus aminte ca a avut un amic problema cu astea si a luat unu cu totul desi trebuiau schimbate numai bilele, daca vrei vorbesc sa iti dea si bilele vechi ... parca ma aveai in lista, daca nu PM

 

Mersi mult, mai bine da un bip la 0755 664 822 (Bogdan) sau lasa-mi aici tel tau sa te sune proprietarul (eu fiind un prieten)

 

Sergiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi mult, mai bine da un bip la 0755 664 822 (Bogdan) sau lasa-mi aici tel tau sa te sune proprietarul (eu fiind un prieten)

 

Sergiu

 

Mie imi trebuie poze ca sa stiu ce sa ii zic omului ce vrei, ca asa daca imi explica el la telefon oricum nu inteleg la ce se refera ... eu am ajutat o data pe tip sa desfaca, dar ma indoiesc ca o sa stiu exact despre ce e vorba ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...