Sari la conținut

Plimbare 06-07 Septembrie


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 318
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@alien

 

dau eu maine seara pt tine si ne intalnim maine dupa 22, imi zici tu unde, sa mi-i dai

:P :makeout: multumesc mult GoMeZ!Iti las un mesaj privat pt. a gasi o modalitate de a ne vedea sa iti dau banii... :makeout: :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai sa facem o lista:

 

1.kinder

2.SURVOLAJ

3.ER5U

4.GingiuMingiu

5.raducu haiducu

6.Florin_v

7.SDS

 

....cei care si-au aratat interesul pina acum. :P

Ma luati si pe mine :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont ca inca nu pot confirma prezenta noastra, si nici prea curand nu voi putea, mi se pare mai corect ca altcineva sa ocupe locul in lista celor 24 (probabil veti fi chiar mai multi de atat).

Eu trag sperante ca vom putea ajunge, eventual luam cortul si asa se rezolva problema cazarii, fara sa incurcam pe nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intre Bv si Fagaras sigur nu sunt cele 35 de semafoare, poate anul trecut sa fi fost, cam 52, pe ruta Bv-Sb.

acum s-a mai aerisit drumul.

salut!am trecut saptamina trecuta de la sibiu la fagaras , brasov drumul este un calvar l-am facut in 5 ore cu masina :P sunt foarte multe semafoare...asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu cazarea cred ca trebuie gasit/rezervat mai devreme, sunt pline toate locurile, cel putin in perioada asta este imposibil sa gasesti ceva liber in weekend.

 

 

de cazare am auzit si eu ca va trebui sa facem o rezervare din timp. am vazut ca s-a gasit pensiunea "paraul rece" din fagaras... daca vreti incerc sa mai caut si eu.

 

referitor la piscina... va iau eu piscina de bebei :P

 

eu merg sigur... si 99% cu pasager... asa ca va rog sa ma treceti si pe mine pe lista

 

sunati-ma si pe mine sa-mi spuneti unde va intalniti azi pentru cheta...la care academie...sper ca nu langa casa poporului, pentru ca accesul este interzis aici... tel meu este 0744340045.

 

dupa aceea ma duc la arc sa ma intalnesc cu fetele... :makeout:

 

dupa cum i-am spus si lui florin, daca e nevoie de printuri ... alea-alea... cu cea mai mare placere!!!

 

tinem legatura!!!!! :makeout:

 

am mai gasit ceva... pentru cazare

 

http://www.turistinfo.ro/fagaras/cazare-ho...ni-fagaras.html

 

la prima nu sunt locuri libere...desi arata super...

cea de-a doua e incentrul orasului... i-am zis ca ma intalnesc cu voi azi si vedem daca o sa mai fie nevoie de cazare sau nu.

 

in sambata de sus vad ca sunt o multime de pensiuni...

 

http://fagaras.in-romania.ro/?pensiuniFaga...by=rooms_number

 

si uite si vremea....dar e doar pe 15 zile... doar pana joi, 4 sept... dar daca mai incercam peste 3 zile, avem si weekend-ul nostru :unsure:

 

astept telefon!!

Editat de inascorpio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa mai recapitulam:

 

1. kinder

2. SURVOLAJ

3. Midori

4. GingiuMingiu

5. raducu haiducu

6. Florin_v

7. SDS

8. Gomez

9. Nadia_YC

10.snowstorm

11.gsx-r DB

12.andrei

13.geo XDB

14 alien_x

15.FLK

16.drc ?

17.inascorpio

18.pasager inascorpio

 

 

MENTIUNE: lista nu este definitivata, se mai poate modifica ......DOAR CEI care dau avans sunt ok, locurile se ocupa cu fiecare plata a avansului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai vin cu cineva, deci o sa vreau o camera intreaga. ne vedem la 19.00 la academie.

 

deci eu am inteles ca si _andrei_ are pasager deci ar fi :

 

1. kinder

2. SURVOLAJ

3. Midori

4. GingiuMingiu

5. raducu haiducu

6. Florin_v

7. SDS

8. Gomez

9. Nadia_YC

10. snowstorm

11. gsx-r DB

12. _andrei_

13. pasager _andrei_

14. geo XDB

15. alien_x

16. FLK

17. drc ?

18. inascorpio

19. pasager inascorpio

 

@inascorpio - Academia Militara, in seara asta la 19.00

Editat de GoMeZ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@GoMeZ

Trimite-mi si mie,te rog,un mesaj cu numarul tau de telefon,sa te pot suna diseara cand scap de la serviciu,sa vin sa iti dau banii pentru avans.Tks!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

er5u e Midori ..dap

multam :P

 

Eu sunt pe la mare...........

Pai e corecta viata asta.....unii pe la mare cu mobra la soare si altii la scarbici :makeout:

 

urcati si pana la balea lac, nu mai e mult si o sa inchida drumul. pana la anul adio Transfagarasan.

drumul e f. bun pe partea de nord.

bafta

E o idee...o sa n-e hotarim acolo.

 

daca aveti probleme sau nevoie de indicatii ......... 0722255998

MULTUMIM pentru intentie :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are haiducu' lista "contribuabililor"

 

probabil o sa puna el cine are loc rezervat, cine nu a confirmat si cate locuri or sa mai fie libere

 

traseul e acelasi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine RADU, s-a doarma oameni linistiti ca eu n-am putut dormi aseara,nu de alta dar am baut o cafea pe la 0.15 si am primit si o felicitare de la politie pentru ca nu aveam actele la mine( eu care de regula le am in permanenta cu mine :scratch: ).

Editat de SDS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine RADU, s-a doarma oameni linistiti ca eu n-am putut dormi aseara,nu de alta dar am baut o cafea pe la 0.15 si am primit si o felicitare de la politie pentru ca nu aveam actele la mine( eu care de regula le am in permanenta cu mine :scratch: ).

 

lasa man ca se poate si mai bine de-atat... sunt altii cu dosare pe la danshii ;:kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si am primit si o felicitare de la politie pentru ca nu aveam actele la mine( eu care de regula le am in permanenta cu mine :scratch: ).

 

 

Bine ca nu ai primit de toba !!!!!! Lasa ca o sa iau eu ............ Si banii, banii cui trebuie sa-i dau ?????

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a mai ocupat un loc, si acum o intrebare .... care are sa imi imprumute si mie o geaca de motor in jurul marimii 48 pt pasagera?

 

eu mai am o geaca de piele... daca vrei... nu stiu ce mai inseamna marimea 48... dar daca m-ai vazut pe mine, poti sa-ti dai seama... tel meu e 0744340045

si in ceea ce priveste camera... cica astept confirmarea... ma faci sa ma simt ca in fata ofiterului de stare civila :scratch: ... tu ai zis ca sunt camere de 2 persoane cu dus la 120 lei, inseamna ca aia e!

 

hai va pa!!

weekend placut!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mai am o geaca de piele... daca vrei... nu stiu ce mai inseamna marimea 48... dar daca m-ai vazut pe mine, poti sa-ti dai seama... tel meu e 0744340045

si in ceea ce priveste camera... cica astept confirmarea... ma faci sa ma simt ca in fata ofiterului de stare civila :kali: ... tu ai zis ca sunt camere de 2 persoane cu dus la 120 lei, inseamna ca aia e!

 

hai va pa!!

weekend placut!!

 

:scratch: ms pt geaca te sun... si cu camera ... eu imi fac datoria sa intreb sa nu exista discuti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faceti o lista cu ce motoare merg, sa stim in ce ne bagam, eu am un super sport :kali:

Nu cred ca conteaza ce motoare sunt( or sa fie din toata gama de motoare),oricum este o plimbare de doua zile cu cazare la cabana Pariul Rece, nu o intrecere pe sosea.

Deci, i-ti comfirmi locul? :scratch:

Editat de SDS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faceti o lista cu ce motoare merg, sa stim in ce ne bagam, eu am un super sport :scratch:

 

Da nu te pune nimeni sa te bagi, vrei sa vi ok, nu vrei sa vi iara ok. Crezi ca daca o sa fie si MZ-uri o sa fie un impediment in calea distractiei ?????

Si daca am face o lista cu moatoarele care merg..... cu ce te incalzeste ? La titlu scrie plimbare nu MOTO GP dupa cum ti-a zis si SDS.

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...