Sari la conținut

Copii Pe Motoare


iuliana@
 Share

Postări Recomandate

am vazut acum ceva minute la stiri un baiat de 15 ani care incercand sa uimeasca o fata o ia la o plimbare pe motor insa da nas in inas cu politia si in loc sa opreasca accelereaza , pierde controlul si intra intr-o tanra de 20 si ceva de ani. cand l-au ajuns politaii au descoperit ca pe langa faptul ca era minor si nu detinea permis de conducere mai avea si numere false . nu-i pot face nimic ca e minor dar au de tras parintii....chiar au ajuns motoarele jucarii pt copii?? :P ca arme de agatat femei sunt de mult :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut acum ceva minute la stiri un baiat de 15 ani care incercand sa uimeasca o fata o ia la o plimbare pe motor insa da nas in inas cu politia si in loc sa opreasca accelereaza , pierde controlul si intra intr-o tanra de 20 si ceva de ani. cand l-au ajuns politaii au descoperit ca pe langa faptul ca era minor si nu detinea permis de conducere mai avea si numere false . nu-i pot face nimic ca e minor dar au de tras parintii....chiar au ajuns motoarele jucarii pt copii?? :scratch: ca arme de agatat femei sunt de mult :kali:

 

Iuliana@ mama, cu tine au avut efect "armele" astea de agatat femei?Ca vad ca te pricepi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu.nu au avut efecte pentru ca e fata nu femeie.

 

 

Pai uite, asta e un mod placut de a deveni femeie...se urca pe-un motor si gata! :scratch:

 

Kassu, fa un dus rece.

 

Sa vorbesc cu iuliana@ si euinsumi...poate se ofera vreuna dintre ele sa ma insoteasca la dus...

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu doua trei zile ce imi vad ochii pe la Piata Muncii: un mic (precizez: mic) pui de d®ac, pardon, de rrom pe scuter. Ce inseamna mic: pai la inaltime nu ajungea cu picioarele jos la scuter. Dupa fata, estimez cam 10-12, hai maxim 14 ani. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care e problema?? te simti ( kassu)?? de ce nu recunosti..ca unii isi iau motor doar ca da bine, sau ca vor sa agate...prospaturi...iar fetele care le pica in plasa...treaba lor sa fie sanatoase si sa poarte protectii, macar..numai bine :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care e problema?? te simti ( kassu)?? de ce nu recunosti..ca unii isi iau motor doar ca da bine, sau ca vor sa agate...prospaturi...iar fetele care le pica in plasa...treaba lor sa fie sanatoase si sa poarte protectii, macar..numai bine :unsure:

 

Problema ta este ca generalizezi.UNII isi iau motor din motivele descrise de tine mai sus.Asta nu inseamna ca TOTI isi iau motor din aceste motive.Atentie!

 

Cat despre mine, nu am nevoie de motor pentru a agata muieri.

Am masina pentru asta! :kiss:

 

Just kididn'... :angry:

 

Cat despre pizdulinele care pun bot la motor, jipan si alte d-astea.....prefer sa nu comentez...o sa ma acuzi ca sunt misogin!Si nu e adevarat!Parol! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu doua trei zile ce imi vad ochii pe la Piata Muncii: un mic (precizez: mic) pui de d?ac, pardon, de rrom pe scuter. Ce inseamna mic: pai la inaltime nu ajungea cu picioarele jos la scuter. Dupa fata, estimez cam 10-12, hai maxim 14 ani. ohmy.gif

 

 

 

Vino in Branesti sau Pantelimon sa vezi....pardon....sa te minunezi. Oricum vad ca s-a trecut la fapte de cand cu fata aceea (13 ani) care a decedat dupa ce a cazut de pe ATV.. Am inteles ca Politia ii ancheteaza parintii pentru neglijenta. Din pacate e un pic am tarziu sa-i anchetezi dupa ce moare cineva. Parintii astia ar trebui anchetati de cand cumpara ATV/mopedul/scuterul odraslei de sub 16 anisori.

Va salut si un salut mai special blondului care se plimba aseara fara casca pe Sos. Pantelimon (vis-a-vis de spital) cu CBR-ul F4 rosu ....omule ma bucur ca te plimbi in vecinatatea spitalului!!

Editat de Damutz20
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul este ca m-am exprimat gresit...dar nu am vrut sa se inteleaga ca toti isi iau motor ca sa agate femei..motocicleta trebuie sa fie o pasiune, un vis devenit realitate , o cale de a te simti liber iar unele persoane incalca aceste reguli si o transforma intr-o cale de a agata, sau dupa cum ziceam o jucarie pt copii..tie ti se pare normal?mie nu :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

daca vb de fetita cu atv-u, tatal ei, cel care i-a si cumparat atv-ul impotriva vointei mamei, este patronul unui bun amic de-al meu, amic motociclist....iti dai seama ca familia aia e distrusa, si mai ales tatal :kiss:

din pacate, multi constientizeaza prostia abia dupa ce se petrece tragedia...

 

Adevarul este ca m-am exprimat gresit...dar nu am vrut sa se inteleaga ca toti isi iau motor ca sa agate femei..motocicleta trebuie sa fie o pasiune, un vis devenit realitate , o cale de a te simti liber iar unele persoane incalca aceste reguli si o transforma intr-o cale de a agata, sau dupa cum ziceam o jucarie pt copii..tie ti se pare normal?mie nu :angry:

s-a inteles ce ai vrut sa spui, eu unu am inteles....si ai dreptate...

or sa se curete treptat copiii teribilisti under 16 care au parinti pe post de statui, impreuna cu dobitoacele de pitzi pe care le plimba pe scuter :kiss: si aia care isi iau motorul fara sa aiba habar de ce-au intre picioare, dar se simt marfa ca e "cul" sa ai mobra faina cu priza la gajici proaste

 

mai grav e ca pot lua pietoni nevinovati cu ei, sau alti participanti la trafic :unsure:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul este ca m-am exprimat gresit...dar nu am vrut sa se inteleaga ca toti isi iau motor ca sa agate femei..motocicleta trebuie sa fie o pasiune, un vis devenit realitate , o cale de a te simti liber iar unele persoane incalca aceste reguli si o transforma intr-o cale de a agata, sau dupa cum ziceam o jucarie pt copii..tie ti se pare normal?mie nu :unsure:

 

PAI E LOJIC SA FIE MOTORU "SCULA DE AGATAT PIPITZE", CA "BEAMVEURI ARE TOTI COCALARII" SI NU MAI PREA AU PRIZA LA MUHERI ASA CA HOP LA MOTOARE SI LA AGATAT DE PITZIPOANCE CA E MAI "MACHO" PE MOBRA!

COCALARI FARA CASCA CU TIGARA IN GURA SI PANTALONI SCURTI VEZI MAI NOU CAM PESTE TOT!...DAR DEEE... "EI ESTE COOOL"

 

CAT DESPRE RISCURILE LA CARE SE SUPUN, II DOARE TAMAN IN CHILOTZI "VERSACE".

SI APOI CE DRAQ MAI E NORMAL IN TARA ASTA!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...