Sari la conținut

Transaplina Enduro-tour 2008


Dominator72
 Share

Postări Recomandate

f penibil si frustrat ...fata de dvoastra care ati avut decat 2 ani o mobra stricata si apoi dupa 15 ani fara sa stati in sa un bmw care a facut max 4000 km in 2 ani noroc cu masina de servici pana la cei 50.000km sau 45.000 cum ziceati pe celalalt topic de la supermoto ca acum am devenit rautaciosi din 5 iesi cu dvoastra in 4 ati cazut ;)) deci nu cred ca exista cineva mai praf de atat :( si pe langa asta ati mai si dat spaga sa aveti dreptul de fi instructor moto :( saracii elevi

 

mai continuati? continui si eu atunci cu caterincile proaste...

 

ps kawasaki-il ala nu a patit nimic la ACCIDENTUL pe care l-am avut si suzuki-ul ala a stat fix 2 luni pe bara pt reparatie la ambreiaj si kit de lant in rest am mers in ABSOLUT FIECARE ZI CU EL (a fost f bun suzuki-ul avand in vedere ca eu treceam cu el pe forestier si d-vostra cadeati cu bmw-ul DE FIECARE DATA :lol: )

 

 

numai bine urmaresc cu mare placere urmatoarea faza penibila pe care o faceti :lol:

 

 

bai nene nu te baga nimeni in seama pe aici. nu ti-ai dat seama ca aici sunt niste oameni care au petrecut zile frumoase pe motoare impreuna? crezi ca esti cumva luat in evidenta si aplaudat de careva? iti pierzi timpul pe aici pt. ca orice vei scrie, nimeni nu va lua in considerare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 389
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bai nene nu te baga nimeni in seama pe aici. nu ti-ai dat seama ca aici sunt niste oameni care au petrecut zile frumoase pe motoare impreuna? crezi ca esti cumva luat in evidenta si aplaudat de careva? iti pierzi timpul pe aici pt. ca orice vei scrie, nimeni nu va lua in considerare.

lasa-l mai ca e prea prost. D-aia a si picat examenul auto, bacul etc

 

ps kawasaki-il ala nu a patit nimic la ACCIDENTUL pe care l-am avut si suzuki-ul ala a stat fix 2 luni pe bara pt reparatie la ambreiaj si kit de lant in rest am mers in ABSOLUT FIECARE ZI CU EL (a fost f bun suzuki-ul avand in vedere ca eu treceam cu el pe forestier si d-vostra cadeati cu bmw-ul DE FIECARE DATA :( )

fraiere , ai mers in fiecare zi prin Dr. Taberei iar eu am cazut de pe loc ,in doar doua cazuri cand te-am luat cu mine si stii in ce conditii.Mobra mea nu are nici cea mai mica zgarietura.Ai uitat cand ai cazut in padure la Naipu? Nu esti tu in masura sa-ti dai cu parerea cum merg eu pe forestiere ca nici nu ai fost cu noi in marea majoritate a drumurilor.Altii cu care am fost pot sa-si dea cu parerea nu un incepator ca tine care a luat carnetul cu spaga.Eu am dat examen la Atestat si asa cum nu se poate sa aranjezi sala nici eu nu am avut ce sa aranjez.Cum nu ai dat spaga la B cum ai picat.

Imi pare rau ca te-am ajutat sa iti aduci motorul de la Sebes fara bani,imi pare rau ca te-am primit in casa si ti-am dat sa mananci,sa bei,imi pare rau ca te-am dus in vacanta la munte fara bani etc. Si acum tu spui tot felul de minciuni ca sa nu cazi de fraier.Fraier esti si vei ramane tota viata ta.Or sa-si dea seama cei cu care esti acum prieten ce fel de fiinta infecta esti.Si or sa plece pe rand cum au mai plecat si altii.Poate cand o sa incepi sa le spionezi si lor calculatoarele cum ai facut la noi.

Daca mai ai ceva de comentat ai numarul meu.Nu te mai obosi sa scrii ca la gramatica esti varza .

 

 

Ii rog pe ceilalti membri ai acestui topic sa ignore pe viitor acest pusti teribilist.Nu merita .E prea distrus.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cele mai mari prostii care le-am auzit vre-odata =)) "spaga sa iau a-ul" asta chiar e penibil....b-ul am luat sala din prima ca sunt prea prost ce-i drept...(app niciodata nu am picat sala) cat sa vb despre "Atestat" nu are rost avand in vedere gradele de rudenie cu cel care l-a pus pe tava .. in padure la nipru sau cum ii zice nu am fost niciodata ...acum poate am cazut si pe acolo ..TOTUSI nu are rost sa mai intru in detalii cu, cazaturile :( asa ce mai era...asta cu spionatul calculatorului ...vedeti ca aveti un dispozitiv deosebit de performant in tablou vreau sa il recuperez ca este luat pe chirie de la serviciul roman de informatii :( mai fac niste documentare si dosare de spionaj mai multor vecini ...si faza cu luatul la tara cu forta e chair penibila... acum inchei acasta discutie penibila ...pur si simplu nu are rost....imi fac cruce si o las pe seama varstei

 

 

 

o zi buna ...puteti sa atacati cat vreti dvoastra deja nu mai ma intereseaza :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...asta cu spionatul calculatorului ...vedeti ca aveti un dispozitiv deosebit de performant in tablou vreau sa il recuperez ca este luat pe chirie de la serviciul roman de informatii

L-ai spionat prin Remote assistance,si imi pare rau ca nu te-am bagat la parnaie (se ia de la 3 luni la 5 ani) ca acum ai fi avut funduletzul si mai mare.

Si pentru cultura ta generala examenul de Atestat se da cu Politia si consta intr-un set de 60 de intrebari tip chestionar.Daca tu crezi ca se poate copia atunci si tu ai copiat la sala si la A si la B.Dan nu mai ma obosesc sa vorbesc cu un analfabet.Gata.Promit ca e ultima oara.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti cunostiinte f bune despre calculatoare ce sa mai zic. Prost am fost ca v-am facut calculatorul de atatea ori pe GRATIS ca mai mult decat sa il deshideti si sa postati pe forum nu stiti. App am auzit ca nu mai vreti net de la mine, cand o sa reziliati contractul la net (se face scris la sediu) sa ma anuntati ca vin personal sa va tai cablul :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe antenuta as vrea sa o vad pe un enduro cross. sebi cred ca antenuta stapaneste un ktm fara probleme

 

 

se lasa cu rosii aruncate :( dorisbforzaintere... la anul nu pe KTM..dar pe un cross sigur sigur o sa ma vedeti. de-abia astept....atunci sa vezi noroaie! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prost am fost ca v-am facut calculatorul de atatea ori pe GRATIS

Daca l-ai fi facut macar odata bine poate ca nu ai fi fost nevoit sa-l "faci" de atatea ori.Dar se pare ca si in domeniul asta esti "expert"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prost am fost ca v-am facut calculatorul de atatea ori pe GRATIS

App am auzit ca nu mai vreti net de la mine, cand o sa reziliati contractul la net (se face scris la sediu) sa ma anuntati ca vin personal sa va tai cablul :laugh:

Daca-l faceai macar odata cum trebuie poate nu ai fi fost nevoit sa-l faci "de atatea ori". Dar probabil ca esti si in domeniul asta "expert"

Si nu a fost gratis ca ti-am dat sa mananci...si cred ca d-aia ma urasti.

Cablu l-am taiat demult.Nu e nevoie sa vi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze la cald de la locul de antrenament al celor de la husqvarna post-20515-1225651084_thumb.jpgpost-20515-1225651092_thumb.jpg pt cei care vor sa se distreze f bine si sa isi testeze abilitatile, va asteptam pe viitor la o intalnire (sper ca am mai corupt cativa doritori de senzatii tari) in privat delatii sau direct pe topicul supermoto club de la categoria supermoto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai sarituri d'astea am facut si noi la Ciolpani.Poate putin mai inalte.Eu unul nu asi face sarituri cu motorul meu pt. ca nu e facut pt asa ceva.Si nu cred ca cineva din grupul nostru ar risca sa-si rupa motorul in sarituri mai ales ca aproape toate au cate 200 de kile.Poate postezi anuntul si la crosseri.Ei cred ca vor veni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut filmuletu de la ciolpani ...si cei 3 -4 cm :laugh:

La Ciolpani am fost 27 din care s-au dat 18.Tu in filmulet ai vazut maxim 5 persoane care intr-adevar au sarit si mai putin pe anumite zone si asta pt ca nu mai sarisera niciodata in viata lor.Tu ai pus poza cu 30 cm dupa 3 saptamani de antrenament zilnic.Eu zic sa ne oprim aici ca sa nu degeneram iar.Poti sa te lauzi pe alte topicuri ca aici nu ne intereseaza performantele tale.Daca vrei sa o ti la curent pe Alina cu maiestria ta te rog sa-i scrii pe Hi5 nu aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Ciolpani am fost 27 din care s-au dat 18.Tu in filmulet ai vazut maxim 5 persoane care intr-adevar au sarit si mai putin pe anumite zone si asta pt ca nu mai sarisera niciodata in viata lor.Tu ai pus poza cu 30 cm dupa 3 saptamani de antrenament zilnic.Eu zic sa ne oprim aici ca sa nu degeneram iar.Poti sa te lauzi pe alte topicuri ca aici nu ne intereseaza performantele tale.Daca vrei sa o ti la curent pe Alina cu maiestria ta te rog sa-i scrii pe Hi5 nu aici.

 

 

incetam orice discutie, e cel mai bine dar totusi am postat pt cei interesati (de vb cu alina vb la tel nu e nevoie de net :laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...