Sari la conținut

Transaplina Enduro-tour 2008


Dominator72
 Share

Postări Recomandate

In sfarsit am ajuns si noi acasaaaa! (in urma cu trei seri, ce-i drept)

 

Pot sa va spun, cu mana pe inima, ca cei care v-ati indoit ca Antenutza va putea face Transalpina cu Viroaga ei de 250, ei da, v-ati inselat amarnic! Fata a mers fantastic, chiar daca-i tzopia spatele la greu pe bolovani, a trecut prin rauri fara nicio greatza si, in plus, a mers fara ambreiaj jumatate din Transalpina si restul drumului pana acasa (basca, cateva plimbari Sibiu-Paltinis-Sibiu-Paltinis-Sibiu)!

 

 

weee :agree:

 

 

bine ati ajuns! sunteti amandoi oameni de toata isprava!

 

insanatosire grabnica. la Ruxy A-ul in portofel cat mai repede...nu de alta dar EU MAI VREAU CU VOI :kiss:

 

 

o miiiica si anume corectie...permisul il aveam de aprooooaaaaaaaape 2 luni :goodposting:

 

 

bafta maxima si sa auzim numai de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 389
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ma tot uitam de cateva zile pe topicul asta si-mi venea sa mor cand vedeam ca nimeni nu-si mai aminteste de el. M-am inselat si va cer iertare! Stiu ca am sa fiu patetic, dar, intr-un fel ciudat, desi de-abia am schimbat cateva cuvinte cu voi, na, uite c-o spun, imi sunteti dragi!

Si sa nu cumva sa plecati la anul fara mine! Imi bag picioarele in el de servici! Imi iau concediu medical si tot merg!

Sa aveti o zi si o toamna excelenta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EVIDENT!!!

Dar hai sa refacem traseul in sens invers celui din acest an. Ce ziceti?

 

io zic sa-l combinam cu alte trasee abordanile din zona. dar sa stabilim o data in care sa avem min. 3 zile la dispozitie. :goodposting:

 

io zic sa-l combinam cu alte trasee abordanile din zona. dar sa stabilim o data in care sa avem min. 3 zile la dispozitie. :agree:

 

trasee abordabile :kiss:

merge berea dupa servici chiar si de dimineata :)

 

LA MULTI ANI RUXYQUE!!!

 

INSANATOSIRE GRABNICA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma tot uitam de cateva zile pe topicul asta si-mi venea sa mor cand vedeam ca nimeni nu-si mai aminteste de el. M-am inselat si va cer iertare! Stiu ca am sa fiu patetic, dar, intr-un fel ciudat, desi de-abia am schimbat cateva cuvinte cu voi, na, uite c-o spun, imi sunteti dragi!

Si sa nu cumva sa plecati la anul fara mine! Imi bag picioarele in el de servici! Imi iau concediu medical si tot merg!

Sa aveti o zi si o toamna excelenta!

 

Felicitari pentru reportaj. Ffffff. reusit

o sa-l vreau si eu impreuna cu restul poyelor si filmuletelor de pe Transalpina

Ma bucur ca Ruxi si Sebi sunt bine.

nick pe forum alf2linux posesor transalp rosu, participant prima editie Transalpina Enduro Tour (2008).

Mi-a facut placere iesirea cu voi si sper sa ne mai intalnim si la altele.

 

 

io zic sa-l combinam cu alte trasee abordanile din zona. dar sa stabilim o data in care sa avem min. 3 zile la dispozitie. :)

 

 

 

trasee abordabile :)

merge berea dupa servici chiar si de dimineata :D

 

LA MULTI ANI RUXYQUE!!!

 

INSANATOSIRE GRABNICA

La multi ani Ruxi!!!!

Insanatosire grabnica si sa ne vedem in trafic.

Fred si Flory

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Ruxy!!! Multi, fericiti si sanatosi, alaturi de toti cei ce-ti sunt dragi!

Sa ma ierti ca ieri n-am trecut pe la voi, dar, asa cum ma asteptam, eram zob de oboseala. Promit sa fac un drum special pentru voi.

Inca o data, "La multi ani!" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine doreste sa vada filmuletzul pe care l-am prezentat la Biker,s o poate face aici:

http://www.advromania.ro/index.php?option=...6&Itemid=67

 

Contine si un fragment din calatoria noastra.

 

Super reportajul, felicitarile mele asa se promoveaza cu adevarat motociclismul

 

 

la mai multe si oricand voi veni cu voi, imi place spiritul vostru

 

Asfalt Liber

 

 

 

Salutare,

 

Imi cer scuze pentru intarziere Ruxy, LA MULTI ANI draga mea si cele mai frumoase momente vor veni pentru tine si noi toti, refacere usoara, primavara este departe si o sa avem timp de toate

 

Cum spunea un prieten drag "Traiesti clipa si lasa ani sa treaca si atunci bucuria iti va fi mai mare"

 

va pup

 

Asfalt Liber

 

post-40975-1222756941_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Ruxy!!! Multi, fericiti si sanatosi, alaturi de toti cei ce-ti sunt dragi!

Sa ma ierti ca ieri n-am trecut pe la voi, dar, asa cum ma asteptam, eram zob de oboseala. Promit sa fac un drum special pentru voi.

Inca o data, "La multi ani!" :)

 

Multumesc mult de urari :duel: si te asteptam pe la noi, esti binevenit oricand :)

 

 

Super reportajul, felicitarile mele asa se promoveaza cu adevarat motociclismul

 

 

la mai multe si oricand voi veni cu voi, imi place spiritul vostru

 

Asfalt Liber

 

 

 

Salutare,

 

Imi cer scuze pentru intarziere Ruxy, LA MULTI ANI draga mea si cele mai frumoase momente vor veni pentru tine si noi toti, refacere usoara, primavara este departe si o sa avem timp de toate

 

Cum spunea un prieten drag "Traiesti clipa si lasa ani sa treaca si atunci bucuria iti va fi mai mare"

 

va pup

 

Asfalt Liber

 

post-40975-1222756941_thumb.jpg

 

Multumesc mult pentru urari si pentru TOT :(

 

De abia astept sa vina primavara si sa fiu din nou in 2 picioare. Dar pana atunci, oricand ai tu chef, te asteptam cu drag pe la noi.

 

Pupici :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata asta e OK? Daca da la ce ora?Ar fi bine sa fie pe la pranz? Putem sa facem un gratar in curte?

 

Ruxi tu sa exersezi in oglinda o mimica surprinsa ca atunci cand ne vezi sa pari ca n-ai stiut ,da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata asta e OK? Daca da la ce ora?Ar fi bine sa fie pe la pranz? Putem sa facem un gratar in curte?

 

Ruxi tu sa exersezi in oglinda o mimica surprinsa ca atunci cand ne vezi sa pari ca n-ai stiut ,da?

Da, normal ca se poate face gratar; e specialitatea curtii as putea spune :D (prietenii stiu de ce :duel: ). Si eu voi exersa o mimica relativ similara, si cand veti veni, voi spune: ia uite ce surpriza! Eu tocmai pregateam un gratar! :( Bineinteles, cand va incepe sa se-mprastie fumul de la mici sau de la pastrama, va trebui sa-mi faceti concurenta cu diferite burnout-uri :)

 

Incepem sa v-asteptam :)

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer sa fiu, eu, ca de obicei ( :) ) , am sa vin direct dintr-o garda de 24, asa ca am sa merg incet si sper sa ajung pe la 11:30 - 12.00 ( a.m., evident ... :D ), dar pot veni la orice ora dupa; ramane sa hotarati voi. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa stabileasca Sebi ora.

Eu zic sa vedem care venim sigur ca sa stim cum ne organizam pt. gratar,bere sucuri.Eventual strangem banii inainte sau pune Sebi si decontam la sosire.

Dar haidetzi sa anuntam care vine sigur.

1. Marook insotit/neinsotit

2. Dan si Cici

 

...atasati numele

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...