Sari la conținut

Accident Azi In Alba Iulia


Vizitator Painkill3r
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Painkill3r

Azi in jurul orei 18 a avut loc un accident , din fericire pentru prietenul nostru nu e grav, un deget rupt si cateva contuzii dar in schimb motorul un R1 destul de sifonat. Un dobitoc cu taxi a intors fara sa se aigure cum fac multi altii iar motociclistul nu a mai putut evita impactul. Prea multe detalii nu stiu deoarece am ajuns dupa 10 minute la fatza locului dar ne bucuram ca nu a fost mai rau. Bine ca nu a avut viteza altfel cine stie ce s-ar fi putut intampla. O sa atasez niste poze .

Asfalt uscat si ochi`n 4

post-39240-1219432396_thumb.jpg

post-39240-1219432453_thumb.jpg

post-39240-1219432523_thumb.jpg

post-39240-1219432586_thumb.jpg

post-39240-1219432626_thumb.jpg

post-39240-1219432673_thumb.jpg

post-39240-1219432718_thumb.jpg

post-39240-1219432770_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Painkill3r
de cel care conducea motocicleta nu stii nimic? sper sa fie ok, motocicleta pare destul de "sifonata"...

 

Motociclistul e ok , un deget rupt si cateva contuzii :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit ca a iesit dintr-o curte, insa ca sa intelegi ca se poate sa-ti intoarca in fata iti explic: dobitocul merge pe banda 2, motociclistul vine de pe sensul opus pe banda 2 sau 1, Asta intoarce cu partea dreapta a masinii taind calea motociclistului si astfel motocicleta loveste masina. Acesta este cazul cand loveti masina in partea dreapta cand aceasta iti intoarce in fatza :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Peste 3 luni sau cand si-o lua carnetul inapoi o sa se asigure ca sa nu mai ramana fara painea cea de toate zilele... Ca taximetrist trebuie sa conduci ca sa castigi bani... sper ca tampitul a inteles ca graba strica treaba !

 

Sanatate bikerului !

Editat de tudor@manowar.ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Ca taximetrist trebuie sa conduci ca sa castigi bani... sper ca tampitul a inteles ca graba strica treaba !

 

Mai da-i in plm ... sunt toti taximetristii la fel, din orice oras, au fumuri in cap si se cred regii soselelor. Sper sa ramana fara paine, da-l dracu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar credeti ca dobitocul nu o sa conduca fara permis?....ti-ai gasit cine sa respecte legea , ei si cu soferii de maxi-taxi , pe care personal i-as impusca....pe toti . Sanatate multa si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator lznicu
Mai da-i in plm ... sunt toti taximetristii la fel, din orice oras, au fumuri in cap si se cred regii soselelor. Sper sa ramana fara paine, da-l dracu!

 

"Gura ta adevar graieste", niste jigodii, eu am avut probleme si stiu ce vorbesc, ar calca si pe ma-sa daca i-ar sta in calea unei comenzi.

Editat de lznicu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auuuci :scratch: cardru rupt :kali: bag mana in foc ca atunci cand se duce cu ea la asigurare la service autorizat o sa ii zica dauna totala :D rezervor indoit furca indoita carene sparte si cardru rupt garantez k o sa ii zica dauna totala :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e bine ca ii zice dauna totala, decat sa te apuci sa indrepti cadru si alte cele mai bine iei banii in mana si iti iei alt motor, oricum bine ca s-a terminat asa si nu mai rau, oricum cu toate scuzele de rigoare soferii din alba nu mi s-au parut cei mai straluciti, bafta cu asigurarea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...