Sari la conținut

Saluyare


lorenzo
 Share

Postări Recomandate

ma ofer si eu sa ajut dacae nevoie ca si eu sunt motorist si iubesc motoarele cand vad pe steada unu si eu sunt cu masina ma oftic dar totusi daca ot ajuta ma ofer voluntar :scratch:

 

si sunt din rasnov :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma ofer si eu sa ajut dacae nevoie ca si eu sunt motorist si iubesc motoarele cand vad pe steada unu si eu sunt cu masina ma oftic dar totusi daca ot ajuta ma ofer voluntar :scratch:

 

si sunt din rasnov :kali:

 

Trage aer in piept, calmeaza-te, acum citeste ce ai scris!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vinul ala rosu care a mai ramas. :kiss:

 

 

Ala il pastrati, si il aduceti la Brasov, ca io n-am apucat decat sa gust un pic.

 

Oameni neseriosi .......m-ati facut sa car juma' de vadra inapoi .....daca vin la brasov aduc 2 vedre ...asta daca are voi Pcasac sa bea :unsure: "prietenii stiu de ce" paca :angry: paula

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni neseriosi .......m-ati facut sa car juma' de vadra inapoi .....daca vin la brasov aduc 2 vedre ...asta daca are voi Pcasac sa bea :unsure: "prietenii stiu de ce" paca :kiss: paula

 

 

Mai baieti dar sunteti off-topic . Rusine !! :angry:

 

on-topic : prietene as avea nevoie sa mut mobila prin casa . crezi ca ma poti ajuta ? Si daca chiar ai ceva iarba buna , hai cu ea la intalnire la Ploiesti :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sluyare si eu sunt din cuculesti si abia asteptsa ne vedem la un cico....

si eu sunt motociclist simpatizant indevenire iar cand sunt cu bicicleta le fac loc sa treaca sa-i pot admira :bounce:

 

ne-om auzi la un rotocol de cascaval :rock:

 

PS: sfat, nu mai turna cola pe tastatura, sau fii atent cand tastezi ca iese ciorba :D

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E mai plat terenu, poate reusesti vreo 10m de data asta :bounce:

 

:rock: vorbea ciob de oala sparta

TI-au trecut zgarieturile?? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: :rock: :D baaaaaaaaaaaaaa...saracu..el nu vrea decat sa ne ajute sa organizam petrecerea de la rasnov dar nu prea i-a iesit nimic.rau intentionat nu e dar mai are de lucru la coerenta.de iarba ce sa mai zic...poison.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sluyare si eu sunt din cuculesti si abia asteptsa ne vedem la un cico....

si eu sunt motociclist simpatizant indevenire iar cand sunt cu bicicleta le fac loc sa treaca sa-i pot admira :bounce:

Ce le faci tu ma? Loc sa treaca :rock: ? Cre ca ditamai camionu pe 2 roti nu ar avea loc sa treaca de bicicletutza ta :D

Scuza-ma dar chiar nu m-am putut abtine.

Si on-topic: ma...cineva si-a oferit ajutorul, probabil in orice problema a unui motociclist. Bravo lui. Cati dintre voi ati ajuta un necunoscut sau un necunoscut virtual?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...