Sari la conținut

Harley Davidson Buell


zsak
 Share

Postări Recomandate

Harley Davidson Buell din 2006 , 1200 cmc , aproape noua , foarte putin folosit

Pret 9000 eu (vama inclusa )

contact :

0745546580

zsak800@yahoo.com

mess: zsak800

 

.

post-26754-1219815537_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut in asemenea motoras vara trecuta intrun Autogril in italia, era super dotata, carene de carbon si alte alea avea un sunet super frumos, si dupa cum i-am vasut precarea , am banuit ca are si un cuplu pe masura, mie nu imi pare urata nici frumoasa, pot zice altfel coidata, cel mai mult m-a atras siscul fata care desi era doar unul singur era unul gigant... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da asa este , parerile se impart , sincer sa fiu nici la mine nu intra in top 3 dar asta este de vanzare si poate e cineva care chiar vrea , fiindca eu cred ca poate fi considerata o raritate in Romania

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasol cand se stramba putin janta ..si ai pb si cu discul

cuplul e incredibil ..la prima tura cu un xb12R ..am ramas impresionat de cat de bine poate sa traga ..

ramane un motor periculos in maini inexperte datorita brutalitatii sale

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai de aia nu ti-am raspuns ca nu-s la zi cu vitezane(eu am chopper) . La schimbat lanti insa pot sa-ti raspund daca te referi la lantul de transmisie : are transmisie prin curea nu prin lant , si abia a iesit din rodaj (nu stiu exact cati km are dar daca te intereseaza atunci intreb de la proprietarul(prieten) din Kuwait ).

 

In legatura cu foaia .... hmmm help me what is that ??

 

Daca am inteles gresit intrebarea corectati-ma ( si nu aruncati cu pietre)

 

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai de aia nu ti-am raspuns ca nu-s la zi cu vitezane(eu am chopper) . La schimbat lanti insa pot sa-ti raspund daca te referi la lantul de transmisie : are transmisie prin curea nu prin lant , si abia a iesit din rodaj (nu stiu exact cati km are dar daca te intereseaza atunci intreb de la proprietarul(prieten) din Kuwait ).

 

In legatura cu foaia .... hmmm help me what is that ??

 

Daca am inteles gresit intrebarea corectati-ma ( si nu aruncati cu pietre)

 

:rock:

 

Foaia e sinonim cu pinion de lantz....insa cum tu n-ai transmisia pe lantz n-ai nici foaie....ai tambur pt curea, care nu prea stiu sa se uzeze :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foaia e sinonim cu pinion de lantz....insa cum tu n-ai transmisia pe lantz n-ai nici foaie....ai tambur pt curea, care nu prea stiu sa se uzeze :D

 

thanx for the info :rock:

 

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incercam si eu sa ma conving ca nu vinzi "poze",am avut si eu asa ceva pe mana si mi-a placut dar nu mi-as lua pt mine.Scuze pt dubiile pe care le aveam!!

 

 

Si daca vindea poze, ce 'treaba' aveai tu?:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te rog explica-mi , ce ai vrut sa zici ??? cum adica poza reala !! crezi ca am modificat poza ? ce rost ar avea ?

Daca esti asa expert , mai intai da niste explicatii concrete si dupa aia sa vii cu acuzatii !!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pune si tu poza reala :banana: .... nu trebuie sa fi cine stie ce photoshopist sa iti dai seama ca sunt modificate :cheers: no offence :blbl: it`s all about sharpness :friends:

 

 

creca e o parere formata din cauza "ca cum cade lumina"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...