Sari la conținut

Chilipir


motorist1
 Share

Postări Recomandate

salutare si caldura sa ne putem da cu motoarele cat mai multe luni!

acum cateva zile mi s-a intamplat o chestie ciudata, dar care s-a dovedit reala. anume, un amic mi-a zis ca a participat la o firma care facea stdii de piata, la o discutie despre uleiuri, si a primit pentru asta 150 ron ( ati citit bine un milion si jumate). Zicea ca totul a durat cam 2 ore si jumatate si aplecat cu 3 bonuri de carburant, in valoare de 50 ron fiecare.

nu l-am crezut, clar, insa i-am cerut detalii. Mi-a dat id-ul de messenger al unei tipe ( for_real job) , sugestiv oarecum si am vorbit cu ea.

am fost saptamana trecuta si eu, la o discutie despre telefonie mobila, pentru care primit "numai" 80 ron, dupa o ora si ceva. Interesant este ca nu cumperi nimic, ci doar stai de vorba, iti exprimi punctul de vedere, chiar daca bati campii , si primesti bani. trebuie sa recunosc, m-a cam scos la liman cu banii, pentru 3 zile, discutia ceaa.

deci, daca mai sunt si altii ca mine, gata sa sacrifice o dupaamiaza, pentru niste bani, vorbiti cu tipa

 

pe messenger id-ul e for_realjob si pe telefon 0749654759 ; 0767282886 Madalina.

eu am sunat-o circumspect, dar mi-a trecut cand m luat banii :angry:

 

care merge, da o bere la intrunire!

 

PS: doar cei din bucuresti sau din imprejurimi pot profita! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

inca o data, multumesc nea cristi.

m-ai ambitionat si o sa imi iau japoneza: EN 500 din 97.

cat priveste partea cu vandutul pieselor de nipra, nu trebuie decat sa zici ce ai nevoie, sau , ma rog, ce vrei sa ai de rezerva.

mi-ar prinde bine niste spatiu liber in plus in magazie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e teapa, e reala chestia, preturile se fac in functie de studiul respectiv. daca ajungi prea tarziu si ei au strans deja numarul de pers necesar sa faca treaba, iei un premiu d econsolare de cateva sute de mii, tot in bonuri. asa ca ai fost pana acolo. :laugh:

Editat de valicaddy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se cheama focus-group si intr-adevar este o metoda de studiu a comportamentelor, preferintelor consumatorilor asupra diverse lucruri

Asa este, daca nu ma insel, firma Mercury de pe str Siret 95 (Bd 1 Mai), stiu pt ca sunt dusi si adusi cu taxiul multi din cei care participa la studiu de piata al produsului respectiv.in 2 ore ti-ai scos un milion juma si nu te doare capul!Cred, insa, ca trebe sa faci cumva sa intri in baza lor de datre si atunci vei fi sunat ori de cate ori este nevoie :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...