Sari la conținut

Politicieni


Levike
 Share

Postări Recomandate

carevasazica, primul ministru imi citeste articolele :moron: Daca scriam despre vapoare, aveam un cititor si mai cu functie  :crack:

231467[/snapback]

 

 

Maine poimaine te vad consilier pe la guvern maestre! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator moto_comuniste
seara de 25.08, adica ieri, il vad pe dl. Tariceanu prezentat "ca orice om normal", pe plaja marii, cu familia, cu catzelu.... si in mana cu revista MotoLife.  Sa vezi si sa nu crezi.  Am vazut bine??? :cheers:

231444[/snapback]

 

Ar face bine sa mai citeasca si ceva economie si poate putin "bun simt" Cand voi da 55 000/L de benzina nu prea ma doare ce citeste tariceanu (intentionat cu litera mica) sau alt parlit care indiferent de culoarea politica datorita caracterului de manelist a ajuns "invartit" in romanica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pei sa vezi pe aia cu conserve ce manca 12-15 % sa vezi cum plang langa masini,iar noi o sa ne luam scutere.Astia is tampiti,si ma indoiesc ca il doare undeva pe Tariceanu de taxele vamale,sau de lintu de benzina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moto_comuniste
Pei sa vezi pe aia cu conserve ce manca 12-15 % sa vezi cum plang langa masini,iar noi o sa ne luam scutere.Astia is tampiti,si ma indoiesc ca il doare undeva pe Tariceanu de taxele vamale,sau de lintu de benzina

245198[/snapback]

 

Daca o mai intind mult asa, n-o sa treaca mult si o sa aiba nevoie tariceanu de pasaport ca sa se dea cu Harley-u dincolo de Bran ... asta asa off topic. Lucrezi de-ti sar capacele si tre sa te gindesti de doua ori cand intrii in benzinarie cu masina. Cat despre pretul benzinei- ar putea foarte usor sa fie mentinut la cote rezonabile din productia interna (45% din petrolul de pe piata e romanesc, petrol care se vinde cu acelas pret ca si ala adus cu petrolieru din Golful Persic), etc, etc... Mi-e sila sa vorbesc despre asta, despre "puliticieni" si alte romanisme asa ca ma intorc la topic. Catre moderatori-> daca spusele mele sunt sanctionabile va rog sa ma contactati cu PM si astfel sa-mi dati posibilitatea sa si argumentez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...