Sari la conținut

Inca Unu ...


ishmael
 Share

Postări Recomandate

Asta e culmea...unul dupa altul...ce se intampla...si eu mam intalnit cu unu la spital acuma cateva zile care o cazut.K era scuterist nu stiu nu am stat la taclale...ma grabeam si eu cu treaba

Sanatate

 

mai frate, dar si astia cu scuterele, mergi linistit pe banda ta si te trezesti ca te depaseste pe dreapta si se mai si ratoie la tine, cu legislatia pe care se fac ca o invata la panarama aia de scoala ce o fac nici nu e de mirare ca habar n-au de reguli de circulatie.

 

Adevarul e ca daca esti cu motorul prin oras tre sa acorzi prioritate la toti conservarii indiferent de unde ar veni, e cel mai sanatos, ca ei oricum nu te baga in seama. Asta e, atentie maxima si tre sa ne gandim ca ala cu masina nu ne vede.

 

Sa auzim de bine si sanatate pentru cei implicati in evenimente.

 

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bai fratilor, eu stiu ca au fost 2 accidente, unu cristi aka virusu de aci din arad si inca un baiat din tm.

 

acuma hotarativa, nimeni nu a zburat prin parc, nimeni nu a umplut canalizarea centrului cu sange...plm...

de unde va informati??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratilor, eu stiu ca au fost 2 accidente, unu cristi aka virusu de aci din arad si inca un baiat din tm.

 

acuma hotarativa, nimeni nu a zburat prin parc, nimeni nu a umplut canalizarea centrului cu sange...plm...

de unde va informati??

cred ca cel mai important aspect este daca putem sa oferim o mana de ajutor in cazul de fata...daca sunt pe forum prieteni sau cunostinte si este nevoie de ajutor...donatii sange sau chiar bani pentru tratament medical...va rog sa postati un mesaj scurt...cred ca putem da dovada de unitate si de ajutor reciproc si de data asta...pentru cei 1 sau 2 sau 3 sau n raniti ....va doresc insanatosire grabnica...si va asteptam pe motoare..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la noi in TM nu s-a auzit nimic de vreun timisoarean accidentat...sper oricum sa fie doar un zvon...

:D

 

revin....si totusi....cred ca cel mai important aspect este daca putem sa oferim o mana de ajutor in cazul de fata...daca sunt pe forum prieteni sau cunostinte si este nevoie de ajutor...donatii sange sau chiar bani pentru tratament medical...va rog sa postati un mesaj scurt...cred ca putem da dovada de unitate si de ajutor reciproc si de data asta...pentru cei 1 sau 2 sau 3 sau n raniti ....va doresc insanatosire grabnica...si va asteptam pe motoare.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Cata "solidaritate"! :D Parerea mea este ca un topic despre un accident nu ar trebui sa se transforme in topic de vanzare-cumparare...fara nicio suparare, astea le puteti discuta aici: /index.php?showtopic=40443

 

@elzorab : multzu pt intentie. Din fericire nu e nevoie de donatii de sange/bani... Cristi e bine, dupa cum v-am mai spus, are bratul fracturat, osul este deplasat asa ca luni va fi operat. In rest, are leziuni minore, nu isi mai aminteste ce si unde s-a intamplat...dar e bine...deja vorbeste despre suzi gsxr 1000, k8 :D

 

Numai bine...si aveti grija de voi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Cata "solidaritate"! :D Parerea mea este ca un topic despre un accident nu ar trebui sa se transforme in topic de vanzare-cumparare...fara nicio suparare, astea le puteti discuta aici: /index.php?showtopic=40443

 

@elzorab : multzu pt intentie. Din fericire nu e nevoie de donatii de sange/bani... Cristi e bine, dupa cum v-am mai spus, are bratul fracturat, osul este deplasat asa ca luni va fi operat. In rest, are leziuni minore, nu isi mai aminteste ce si unde s-a intamplat...dar e bine...deja vorbeste despre suzi gsxr 1000, k8 :D

 

Numai bine...si aveti grija de voi :D

Ma bucur sa aud k e ok...V-am vazut ieri la spital.

Asfalt uscat si fara gropi daca se poate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...