Sari la conținut

Cub


Un_vizitator
 Share

Postări Recomandate

De ce nu prea se mai gasesc astfel de modele? De fapt la noi nu prea se gasesc deloc, desi mi se pare modelul ideal pentru traficul aglomerat. Ma refer binenteles la honda cub, nush cum se cheama in prezent si nici modelul mai nou cum arata, si la diverse clone, cum ar fi sym cub, care la fel, informatii gasesc doar pe site-ul oficial, si alea in chineza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Curiozitatea mea e de ce sunt atat de rare? ... pe site-urile oficiale gasesti cu greu modelele, pe moto.it nici vorba de asa ceva, pe mobile.de numeri modele cu degetele, si totus Grecia era plina de astfel de modele ... nu erau scutere normale si motociclete la un loc cate "cub-uri" erau pe strada

Editat de Un_vizitator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

si ... noua varianta cica se cheama honda biz 125 ... disponibila in america de sud si asia. cel putin asta am inteles din filmuletele de pe youtube. binenteles, pe site-ul honda ... liniste

 

si un wiki in portugheza cu modele similare

 

Si ca sa inchei subiectul ... in europa se cheama honda innova 125 :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Curiozitatea mea e de ce sunt atat de rare? ... pe site-urile oficiale gasesti cu greu modelele, pe moto.it nici vorba de asa ceva, pe mobile.de numeri modele cu degetele, si totus Grecia era plina de astfel de modele ... nu erau scutere normale si motociclete la un loc cate "cub-uri" erau pe strada

 

in anglia sunt sute de astfel modele.mai ales pt pitza si scoala de soferi sunt cele mai cautate acolo. daca ai drum da o fuga si ia unu nu sunt scumpe

post-15752-1230976292_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...