Sari la conținut

Cateva Japo Cu Suflet American


Krane
 Share

Postări Recomandate

Tot scroland pe diferite bloguri forumuri si alte chestii anexe am dat de un blog foarte frumos. Nu stiu cati dintre voi l-au vazut dar eu zic ca e special Spare time Japan

 

Cum o poza face mai mult de 1000 de cuvinte un mic preview a ce puteti gasi acolo

 

7546.jpg

 

Am gasit aici foarte multe poze de la saloane custom poze ale unor customuri locale ca sa zic asa.

Singura problema ar fi ca e in japoneza dar eu zic ca pozele sunt mai mult decat graitoare.

 

PS: Daca nu e cu suparare o sa incerc sa urc o parte din pozele adunate de peste tot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

superb linkul si superbe toate bikeurile....pur stil simplu si curat japonez ge ZEROSPIRIT

 

Aici avezi acest linkul unde vedeti pozele direct http://sparetime.jp/photo/photo080802_1.html jos de tot la poze dati click pe next.

Sunt foarte multe motoare si adevarul este ca sunt toate foarte interesante in stil japo.

 

aici una ce imi place mie mult

post-66-1220969061_thumb.jpg

asta este pagina celor ce au facut acest bike au niste lucrari foarte interesante

http://www.badland.net/wp_completep/?p=70

 

salutare

Editat de robychopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai gasit ceva frumos si anume site-ul celor de la Gravel Crew

 

Gravel Crew

 

Desi nu se ocupa decat de motociclete japoneze eu zic ca stilul e foarte misto.

 

Edit: Am mai dat de unii :scratch:

 

Taste Concept MC

Editat de Krane
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
superb linkul si superbe toate bikeurile....pur stil simplu si curat japonez ge ZEROSPIRIT

 

Aici avezi acest linkul unde vedeti pozele direct http://sparetime.jp/photo/photo080802_1.html jos de tot la poze dati click pe next.

Sunt foarte multe motoare si adevarul este ca sunt toate foarte interesante in stil japo.

 

aici una ce imi place mie mult

post-66-1220969061_thumb.jpg

asta este pagina celor ce au facut acest bike au niste lucrari foarte interesante

http://www.badland.net/wp_completep/?p=70

 

salutare

 

Foarte foarte tare site-ul.....am stat 3 zile si tot m-am holbat :drink: am gasit si niste choppere chiar f frumoase ....

 

Ap roby (salut inainte de toate ) .... acum e rigid cadrul ? in poza asta .... (scuze k am ''furat'' poza) :moto:

post-44001-1226850314_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte foarte tare site-ul.....am stat 3 zile si tot m-am holbat :drink: am gasit si niste choppere chiar f frumoase ....

 

Ap roby (salut inainte de toate ) .... acum e rigid cadrul ? in poza asta .... (scuze k am ''furat'' poza) :moto:

 

da este rigid in acea poza...

 

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah :D ...si ce bine arata .... :moto: a fost costisitoare operatia ? ..scumpa eventual ? Tu ai facut-o nu ? ap .... ti se pare putin o cilindree de 650 ? sa fie un 400 e deja prea putin pt un cruiser/chopper? din cate am vazut la cruisere/power cruisere/choppere diferenta la cai putere odata ce creste cilindreea e f sensibila... ex un 650 ''scoate '' cam 40 de caluti iar in 1400 eventual scoate apx 70 ... presupun ca un 1400 consuma si cam dublu decat un 650 nup ? scuze k te bombardez cu intrebari :sick: :drink:

 

 

post-44001-1226916062.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah :D ...si ce bine arata .... :moto: a fost costisitoare operatia ? ..scumpa eventual ? Tu ai facut-o nu ? ap .... ti se pare putin o cilindree de 650 ? sa fie un 400 e deja prea putin pt un cruiser/chopper? din cate am vazut la cruisere/power cruisere/choppere diferenta la cai putere odata ce creste cilindreea e f sensibila... ex un 650 ''scoate '' cam 40 de caluti iar in 1400 eventual scoate apx 70 ... presupun ca un 1400 consuma si cam dublu decat un 650 nup ? scuze k te bombardez cu intrebari :sick: :drink:

 

 

post-44001-1226916062.jpg

 

man ca sa nu fim off topic contacteazama pe yahoo mesenger ID: robychopper

 

asa putem vorbi fara probleme si nu incarcam forumul cu chestii despre care sau vorbit deja ok?

 

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...