Sari la conținut

Accident Jeff


mihai.grizzly
 Share

Postări Recomandate

Am trecut si prin a doua interventie,ce a insemnat montarea unei placute metalice pt fixarea oaselor bazinului.Deocamdata ma simt mai bine si multumire catorva calmante am devenit chiar sociabil.

 

DRIVE SAFE

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 162
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nici nu are de ce sa se simta rau, psihic adica.

in afara de faptul ca o sa-l doara oasele la batranete cand se schimba vremea alta amintire a situatiei de acu' n-o sa aiba.

nici nu ar avea de ce?????????.......ia vezi exact ce a scris chiar el......adica ,erai bine si dintr-o data , esti in spital imobilizat ,un milion de lucruri care nu poti sa le faci , taiat pana acum de doua ori ....si sa nu mai spun multe multe altele......mda, ce gandire ai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu ar avea de ce?????????.......ia vezi exact ce a scris chiar el......adica ,erai bine si dintr-o data , esti in spital imobilizat ,un milion de lucruri care nu poti sa le faci , taiat pana acum de doua ori ....si sa nu mai spun multe multe altele......mda, ce gandire ai

afirmatia mea a fost facuta tinand cont de urmatoarele

1. ne raportam la situatia actuala, situatie la care n-ai ce-i face. Este si trebuie sa traiesti cu asta.

2. vorbeam de cum se simte omul psihic si era raspun la afirmatia ta:

se pare ca a fost ok.......avea o stare destul de buna , ma refer la psihic .

[/quote

Eu incercam sa-l incurajez pe Jeff sa nu-si faca griji pentru ca situatia actuala este doar temporara si ca se va vindeca fara sechele.

 

...mda, ce gandire am. Ce sa-i facem, Asa gandesc eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

afirmatia mea a fost facuta tinand cont de urmatoarele

1. ne raportam la situatia actuala, situatie la care n-ai ce-i face. Este si trebuie sa traiesti cu asta.

2. vorbeam de cum se simte omul psihic si era raspun la afirmatia ta:

 

Eu incercam sa-l incurajez pe Jeff sa nu-si faca griji pentru ca situatia actuala este doar temporara si ca se va vindeca fara sechele.

 

...mda, ce gandire am. Ce sa-i facem, Asa gandesc eu.

raman la parerea mea......si n-am ce sa fac ca ai gandit asa......asta e gandirea ta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca toate-s bune s-ar putea ca peste 2 saptamani sa va primesc vizitele acasa :rock:

Va multumesc inca o data pt incurajari,sper ca in scurt tmp sa ne vedem la :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum mai e jeff? te lasa astia acasa? Am vrut sa vin azi pe la tine da' nu m-a lasat portaru sa intru :disappointed:

 

din pacate l-am lasat fara net pe jeff...

tipul care mi-a imprumutat cardul l-a vrut inapoi azi.

 

referitor la intrare, in primul rand tupeu jegos. am intrat azi, nici macar nu m-am uitat la gardienii aia. m-am dus hotarat. aveam pregatita si o "parola", in caz de ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate l-am lasat fara net pe jeff...

tipul care mi-a imprumutat cardul l-a vrut inapoi azi.

 

referitor la intrare, in primul rand tupeu jegos. am intrat azi, nici macar nu m-am uitat la gardienii aia. m-am dus hotarat. aveam pregatita si o "parola", in caz de ceva.

 

am eu un huawei de la orange de care ma pot lipsi. abonament internet nelimitat. plateste firma.

suna-ma la 0744 313 643

Sergiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...