Sari la conținut

Toba Sport Gianneli


korectu
 Share

Postări Recomandate

yo cred ca tu esti prost ca se poate face si alta prindere numa nah dak nu stii nu te baga in seama si n`am pus pozele alea numa ca sa se vada toba dak vrei poze intr`o roata iaca iti pun sa fi multumit :cheers: post-33590-1221761202_thumb.jpgpost-33590-1221761238_thumb.jpgpost-33590-1221761261_thumb.jpgpost-33590-1221761295_thumb.jpg post-33590-1221761323_thumb.jpgpost-33590-1221761365_thumb.jpg..si sa`mi zici dak mai vrei ori intr`o roata ori altceva ca mai stiu multe :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yo cred ca tu esti prost ca se poate face si alta prindere numa nah dak nu stii nu te baga in seama si n`am pus pozele alea numa ca sa se vada toba dak vrei poze intr`o roata iaca iti pun sa fi multumit :cheers: post-33590-1221761202_thumb.jpgpost-33590-1221761238_thumb.jpgpost-33590-1221761261_thumb.jpgpost-33590-1221761295_thumb.jpg post-33590-1221761323_thumb.jpgpost-33590-1221761365_thumb.jpg..si sa`mi zici dak mai vrei ori intr`o roata ori altceva ca mai stiu multe :rolleyes:

 

Da esti prost gramada frate :laugh: ... uita-te la cum scrii.mai scoate si tu capu din curu vacii..

aa..si...cat mergi intr-o roata? :lol:

post-12750-1221762343_thumb.jpg

post-12750-1221762385_thumb.jpg

post-12750-1221762468_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mba black killer tu nu te uiti ca tot esti pokemon cat esti ..macar taci si vezi`ti de treaba ta ca eu imi vad de a mea :cheers:

si doctor mainainte ma injurai acuma ma intrebi cat merg intr`o roata ?! nu zik cat merg ca sar gastele si fac scandal si asa sar pe aici de se agita de nu mai pot , asa ca mai bine s`o lasam balta sa zicem ca`s modificate in paint :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mba black killer tu nu te uiti ca tot esti pokemon cat esti ..macar taci si vezi`ti de treaba ta ca eu imi vad de a mea :cheers:

si doctor mainainte ma injurai acuma ma intrebi cat merg intr`o roata ?! nu zik cat merg ca sar gastele si fac scandal si asa sar pe aici de se agita de nu mai pot , asa ca mai bine s`o lasam balta sa zicem ca`s modificate in paint :rolleyes:

bine ma gustaffson junior...ce mai stii sa faci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:-j probabil ca dak nu ar posta toti fraierii aici nu ar fi atata scandal , numa cum toti is inapti si nush sa citeasca imi pare rau de forum ...acuma toti o sa zica ceva de mn ca am postat aiurea si dinastea da eu am facut ca un oricare altu :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da`le pace eu nu mai zic nimic , ziceti ce vrei daca vrea careva toba un pm ..bafta si asfalt uscat :laugh: :rolleyes:

 

*vreti

 

da`le pace eu nu mai zic nimic ziceti ce vreti , daca vreti careva toba un pm ..bafta si asfalt uscat :lol: :cheers:

 

 

 

 

da`le pace eu nu mai zic nimic ziceti ce vreti , daca vreti careva toba un pm ..bafta si asfalt uscat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca sa ma iau si eu de tine la cat de bombalau esti , te-o facut maikta stunter de mic ba?

 

1. Modifici tu prinderea aia la toba , dar cotu ? ce faci cu el? e altfel cotu nubule. du-te tareee frateee , tu inafata de aprilia sr 50 si de ridicat pe o roata nu stii altceva.

 

2. Nu mai comenta aiurea pe forum o sa iti iei un warn 99 % :cheers:

 

3. Nu mai injura

 

4. Daca folosesti cuvantul inapt , esti mai smecher? ar trebui sa incep si eu sa il folosesc ba.. nu?

 

 

Hai pa ! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yo cred ca tu esti prost ca se poate face si alta prindere numa nah dak nu stii nu te baga in seama si n`am pus pozele alea numa ca sa se vada toba dak vrei poze intr`o roata iaca iti pun sa fi multumit :laugh: si sa`mi zici dak mai vrei ori intr`o roata ori altceva ca mai stiu multe :rolleyes:

Dar vai...in ce viteza esti cand o ridici pe o roata ?

Mai gandeste-te putin ce inseamna sa "te ridici pe o roata" si sa "mergi pe o roata".

Si gata lasa topicu sa ajunga pe pagina 2 ca ma enerveaza sa il vad primu :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum ziceam...daca nu s`ar baga toti fraieri in seama , nu ar fi ataata scandal asa ca nu`mi zi mie sa tac ca eu nu prea vb numa ca voi va bagati in seama si zice de mine ca bla bla bla . hai pa :rolleyes:

 

 

cum ziceam...daca nu s`ar baga toti fraieri in seama , nu ar fi ataata scandal asa ca nu`mi zi mie sa tac ca eu nu prea vb numa ca voi va bagati in seama si ziceti de mine ca bla bla bla . hai pa :cheers:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum ziceam...daca nu s`ar baga toti fraieri in seama , nu ar fi ataata scandal asa ca nu`mi zi mie sa tac ca eu nu prea vb numa ca voi va bagati in seama si zice de mine ca bla bla bla . hai pa :rolleyes:

Noapte buna :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

ce`i care mi`ati dat pm ca vreti poze cu toba , am pus aici ca altundeva nu am stiut unde ( sper sa nu faca astia iarashi gura ) ; ii unpic murdar motoru si toba numa am sters`o putzin :rolleyes:

 

 

s`a vandut ! , numa S o r i n DNA vreau sa te anuntz ca tu esti bombalau , nub , sunter fraier , inapt si toate cele care l`ai zis de mine si stii de ce ?! ..doar pt ca toba s`a pus azi pe un aerox de 2 prunci , unu 16 ani si unu cls a8-a si chiar mere si bine si fain dupa reglajele facute , asa ca zik sa nu mai vb tu dak nu stii :cheers:

post-33590-1221835022_thumb.jpg

post-33590-1221835034_thumb.jpg

post-33590-1221835056_thumb.jpg

post-33590-1221835061_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa stii ca n`am treaba de aia`mi pun mintea cu tn , eu ai zis ceva si eu te`am contrazis care`i baiu ?! @ si nu ma mai amenintza , stai chill ca nu scapi asa usor de mn cum crezi . inchideti topicu ca s`a vandut toba ! . pace :disappointed:

 

*tu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ba noub , am scris ca s`a vandut din 2 motive( sa nu mai imi dea astia msg`uri cu intrebari de toba si id`uri , si ca sa se inchida topicu) si ti`am zis tie ca s`a pus toba pe aerox si tu ai zis ca ii imposibil asa ceva , uh fiind un expert . nu mai posta pls sa se inchida topicu . pace am zis ceau bau :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ba noub , am scris ca s`a vandut din 2 motive( sa nu mai imi dea astia msg`uri cu intrebari de toba si id`uri , si ca sa se inchida topicu) si ti`am zis tie ca s`a pus toba pe aerox si tu ai zis ca ii imposibil asa ceva , uh fiind un expert . nu mai posta pls sa se inchida topicu . pace am zis ceau bau :disappointed:

hai acu lasati topicul sa se ducaa si sa moara :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah da' ce rai sunteti! Ce uameni, dom'ne, ce uameni! Lasati omu' sa-si vanda toba!

E multi, dom'le, e multi :(

 

Ori esti tu prost.. ori.. lasa.. ca n-ai o treaba

 

Apropo vezi ca ai sa o incurci daca mai comentezi mult.. eu doar te anuntz.

Bataie! Pariuri ceva? Pun la bataie un set de rulmenti de ambielaj ! :(

 

Bafta! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...