Sari la conținut

Intalnire=fun Aprilia=rs 50,125,250


dragosh
 Share

Postări Recomandate

Nu cumva va adunati si la benzinaria Petrom de la Dorobanti? Ca m-am oprit intr-o seara sa alimentez si ce era pe-acolo... Plin  :) Un soi de Arc pt <300 cmc. Fain.

238777[/snapback]

Te`am vazut :drink:..eram cu un baiat cu un rs negru se chinuia sa nimereasca butoanele de la pompa ,eu eram cu tzr`u meu :lol:....acolo ne mai intalnim ce`i care stau prin cartier asa cativa :eek:

 

cea mai puternica aprilia rs50 din bucuresti e...care o fi sa se traga cu mine cu tzr`u :ok:...:P

 

bafta all

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu n-o sa vin sa ma dau in spectacol la "liniute". Credeam ca e mai ... profunda ... chestia asta. In fine, vom vedea.

 

Foarte corect. Ce rahat de liniute sa faceti voi cu 125-urile?! Dak aveti noroc poate o sa prindeti 100 km/h (cu vant din spate). Nu prea va e teama de ridicol?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte corect. Ce rahat de liniute sa faceti voi cu 125-urile?! Dak aveti noroc poate o sa prindeti 100 km/h (cu vant din spate). Nu prea va e teama de ridicol?!

stii tu,un 125 bun in 2t full power delimitat ia suta cam in 6 secunde asa (daca stie respectivu sa schimbe bine vitezele) asa ca nu stiu ce vezi tu asa ridicol...mi se pare binisor la 16 ani sa ai ceva care ia in 6 secunde suta si ~180 top speed...nu e destul??sau ptr unii motor inseamna doar ce e peste 500...??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stii tu,un 125 bun in 2t full power delimitat ia suta cam in 6 secunde asa (daca stie respectivu sa schimbe bine vitezele) asa ca nu stiu ce vezi tu asa ridicol...mi se pare binisor la 16 ani sa ai ceva care ia in 6 secunde suta si ~180 top speed...nu e destul??sau ptr unii motor inseamna doar ce e peste 500...??

 

Pai cate d'astea crezi k sunt? :)

O sa vin 1,2 cu un specimen d'asta si va face pp toti. WOW, how interesting!

si astea au fost liniutele. Mai bine va adunati si :baldy: :cheers: :baldy: si p urma :crack: stati si va recuperati pe la scoala. BAFTA oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cate d'astea crezi k sunt? :)

O sa vin 1,2 cu un specimen d'asta si va face pp toti. WOW, how interesting!

si astea au fost liniutele. Mai bine va adunati si :baldy: :cheers: :baldy: si p urma :crack: stati si va recuperati pe la scoala. BAFTA oricum.

marea majoritate le au delimitate...poate primii km ii fac cu ele limitate dar cam toata lumea le delimiteaza.Nu bem,noi suntem elevi constiinciosi :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...