Sari la conținut

Ij Planeta 5


comunistu
 Share

Postări Recomandate

vand ij planeta 5 pret 14 mil .acte tot tot .nu mai vrea nimeni motoare rusesti ? :laugh: :rolleyes:

motorul dupa cum se vede este modificat ,fara sa fie taiat cadru ,comenzi avansate ,reverzor lacrima super .vopsea is stare ff buna ,cauciucurile merg inca 2 sezoane ,motorul acum e desfacut pentru segmentare .asigurare valabila pana in ianuarie anul ce vine .verificare pan in 2010 .aprinderea lui pe alternator 12v ,instalatia electrica originala . :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul dupa cum se vede este modificat ,fara sa fie taiat cadru ,comenzi avansate ,reverzor lacrima super .vopsea is stare ff buna ,cauciucurile merg inca 2 sezoane ,motorul acum e desfacut pentru segmentare .asigurare valabila pana in ianuarie anul ce vine .verificare pan in 2010 .aprinderea lui pe alternator 12v ,instalatia electrica originala . :grinbandit:

are frate aripa ,daca te intereseaza id meu polgaradrian ,in poza nu se vede ,dar are una mai icuta cei drept dar are .asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:grinbandit:

are frate aripa ,daca te intereseaza id meu polgaradrian ,in poza nu se vede ,dar are una mai icuta cei drept dar are .asfalt uscat

cinste tie .ai chiar mobra ?eu am 4 .il dau daca vrei si la schimb da ........... nu chiar pe mobra .asfalt uscat

 

:blink:

cinste tie .ai chiar mobra ?eu am 4 .il dau daca vrei si la schimb da ........... nu chiar pe mobra .asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:grinbandit:

cinste tie .ai chiar mobra ?eu am 4 .il dau daca vrei si la schimb da ........... nu chiar pe mobra .asfalt uscat

 

VAD ca sunt multi cu NUMAR MARE DE MOBRE!!!sunt placut surprins!! si eo am 3 mobbre super 50 s

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...