Sari la conținut

Accident Mortal Tulcea


Annone
 Share

Postări Recomandate

si ce daca erau gropi? eu cu xt meu mergeam prin padure cu 80km/h...! cu ENDURO se poate f bine! a gresit gravsoferul primarului , caci trebuia sa se asigure inainte sa ocoleasca gropile....! daca era intuneric si aia mergeau fara luminilor..cu toate ca nu prea cred..in orice caz aia sunt morti si astia sunt vii..si cu asta basta...ce credeti? ca primarul si soferul o sa faca puscarie?

 

sa le fie tarana usoara!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor...au murit doi oameni.Din cauza unui (cuvant urat) care ocoleste gropile mergand pe contrasens.E ceva care nu se leaga aici.Orice om care nu vrea sa se sinucida reactioneaza ca atare in momentul in care vede o masina ca vine spre el pe contrasens si nu are nici o intentie sa revina pe sensul ei de mers.Parerea mea este ca masina a iesit in fata motocicletei cu nonsalanta fara sa dea dreptul la replica pilotului acesteia!A evitat o groapa din scurt iesind in fata motorului si mergand pe ideea ca e o "mobra" si are loc sa se dea pe margine.Asa fac toti cretinii de conservari,ne confunda cu bicicletele.Cat despre morti,numai de bine,sa se odihneasca in pace...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, dupa cum arata mobra in poze si faptul ca ocupantii conservei au fost scosi prin descarcerare, implica faptul ca impactul a avut loc la o viteza mare.Trebuie tinut cont ca in cazul accidentelor frontale, vitezele se insumeaza.Si daca ar fi mers regulamentar cu 50 km/h fiecare, per total tot mult a fost pentru motociclisti.Ca o parere personala, cred ca cei doi participanti la trafic aveau fiecare o viteza cu mult mai mare decat limita legala!

 

Pacat de ei!

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...