Sari la conținut

Cumpar Nipru


bn13hor
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 57
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am un nipru de vazare as di cluj netaiat ,saptamana asta i fac o poza ,daca ati mai trebe,calin 074654562

am vrut sa te sun nu-i corect numarul asa ca te rog cand revii cu poze scrie-l intreg

faptul ca esti din cluj e avantajos pt ca santem aproape

mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ami cer scuze nu ieram atent 0746545692 calin saptamana asta i fac si niste poze ,scaune la supape rectificate,

supape,ghiduri,arcuri ,noi ,motoru [cilinndri] alezati la cota 1 pistoane cocosate,baterie noua 14 amperi,motocicleta i vopsita cu tifon [rat bike] ....daca te intereseaza ne antelegem...as schimbate multe pe iel nam rabdare sa mai scriu...sper pe vineri sa am timp sa i fac niste poze ,nu am timp sa ma ocup de iel si mam hotarat sa al vand motoru de cand lam facut nu am umblat nici 2oo km ...a si are momentan ataj de jupiter [ai anmatriculat cu ataj]...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cadrul de MT9 nu e la fel :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

e de un milion de ori mai bine lucrat, de la suduri la ce vrei tu! dar de unde il mai iei pe ala!!!

ma refeream strict la "modelul"\tipul de cadru......nu la material sau structura de rezistenta sau lucratura sau mai stiu eu ce :)

Editat de bach
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

defapt as avea niste chestii de la un club de ciclism, un act de vanzare si parca un talon unde nu se specifica seria, asta pentru cei cu pile la RAR.

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te mai intereseaza vreo oferta am un Dnepr mt11. E inmatriculat cu atas, eu l-am luat fara, am luat ulterior si atas dar nu am reusit sa-l reglez.

E inmatriculata pe Neamt, am toate actele la ea, dar nu e pe numele meu. Am carte, talon, nr noi... n-am asigurare si inspectia a expirat in iulie.

Am vopsit-o anul trecut - la pensula(a fost demontata pe bucati n-am vopsit-o doar cat se vede)

Are un cauciuc nou(vreo 1000 km) iar celalalt mai vechi - nu stiu cat de vechi dar are carne pe el.

Carburatoare keihin, aprindere originala. Am si trei bobine de dacie in caz ca vrei s-o modifici

Baterie noua de 16 amperi - cumparata prin mai.

L-am cumparat anul trecut la sfarsitul lui mai si am mers maxim 1500 de km cu el.

Mi-a placut Niprul, dar e prea mare si prea greoi, iar lipsa timpului m-a impiedicat sa merg cu el cat as fi vrut.

 

L-am cumparat anul trecut cu 400 de euro, acum vreau 300 de euro pe el.

 

Daca e cineva interesat de el il schimb si cu un minsk sau cu un voshod in stare buna. plus sau minus diferenta. Nu ma intereseaza sa o trec pe numele meu, dar sa fie cu actele in regul sa pot circula cu ea. Adica talon si carte.

 

Telefonul meu este 0724042348 - Alex.

post-7252-1223398978_thumb.jpg

post-7252-1223402682_thumb.jpg

post-7252-1223402700_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te mai intereseaza vreo oferta am un Dnepr mt11. E inmatriculat cu atas, eu l-am luat fara, am luat ulterior si atas dar nu am reusit sa-l reglez.

E inmatriculata pe Neamt, am toate actele la ea, dar nu e pe numele meu. Am carte, talon, nr noi... n-am asigurare si inspectia a expirat in iulie.

Am vopsit-o anul trecut - la pensula(a fost demontata pe bucati n-am vopsit-o doar cat se vede)

Are un cauciuc nou(vreo 1000 km) iar celalalt mai vechi - nu stiu cat de vechi dar are carne pe el.

Carburatoare keihin, aprindere originala. Am si trei bobine de dacie in caz ca vrei s-o modifici

Baterie noua de 16 amperi - cumparata prin mai.

L-am cumparat anul trecut la sfarsitul lui mai si am mers maxim 1500 de km cu el.

Mi-a placut Niprul, dar e prea mare si prea greoi, iar lipsa timpului m-a impiedicat sa merg cu el cat as fi vrut.

 

L-am cumparat anul trecut cu 400 de euro, acum vreau 300 de euro pe el.

 

Daca e cineva interesat de el il schimb si cu un minsk sau cu un voshod in stare buna. plus sau minus diferenta. Nu ma intereseaza sa o trec pe numele meu, dar sa fie cu actele in regul sa pot circula cu ea. Adica talon si carte.

 

Telefonul meu este 0724042348 - Alex.

e cm mare distanta dintre noi dar nu imposibila

la schimb ti-as putea da o jawa 350 din 78 am sa incerc sa fac poze dar tot la fel sta cu actele ca si ata

eu m-am dat cu ea are nerv dar e cu platini si pe 6 v si nu incarca

iti dau bani nu-i problema dar cum putem contacta propietarul???????

ca la a mea sta la doi pasi de mine si mi-e prieten dar daca nu-l cunosti si dai peste un suparat ca a platit impozitul atitia ani de cand nu stie nimic de motor E PROBLEMA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu proprietarul am vorbit, cand am incercat sa dau de urma atasului original. Nu parea interesat sa faca actele cu toate ca i-am propus. LA cat e de mic impozitul pe an (in jur de 10 roni) mai mult e deranjul. Aveam si nr lui de telefon - tre sa-l caut. Oricum nu cred ca e prea complicat sa-l gasesc, ideea e sa vrea sa faca actele.

Nu sunt interesat de jawa datorita faptului ca se gasesc foarte greu piese de schimb. Daca tot o dau pe asta vreau ceva usor de intretinut. Am avut Minsk inainte si imi pare rau ca l-am dat si m-am incurcat cu hardughia de Nipru. Deja la rusul care aduce piese in Galati gasesc tot mai putine piese. Asta e ...comunistele mor incet si sigur...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu proprietarul am vorbit, cand am incercat sa dau de urma atasului original. Nu parea interesat sa faca actele cu toate ca i-am propus. LA cat e de mic impozitul pe an (in jur de 10 roni) mai mult e deranjul. Aveam si nr lui de telefon - tre sa-l caut. Oricum nu cred ca e prea complicat sa-l gasesc, ideea e sa vrea sa faca actele.

Nu sunt interesat de jawa datorita faptului ca se gasesc foarte greu piese de schimb. Daca tot o dau pe asta vreau ceva usor de intretinut. Am avut Minsk inainte si imi pare rau ca l-am dat si m-am incurcat cu hardughia de Nipru. Deja la rusul care aduce piese in Galati gasesc tot mai putine piese. Asta e ...comunistele mor incet si sigur...

 

AM UN PRIETEN CARE E PASIONAT DE COMUNISTE ... MAI MULT DE MZ !

CE ZICI DE UN MZ DE 175 ? FUNCTIONAL !

DACA TE INTERESEAZA DA-MI PM SI ITI POT TRIMITE SI CATEVA POZE ,(IN 2-3 ZILE)!

NOROC !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma intereseaza. ce model de mz este? poze?

 

este al unu prieten care isi cauta ceva mai mare ... maine imi aduce pozele si le pun pe site !

este modelul din 1961 ! Piese in totalitae originale ! Si mergre f. bine ! acte O.K. are itp-ul si asigurare expirate !

maine iti fac un pm cu nr. lui de telefon !

 

este al unu prieten care isi cauta ceva mai mare ... maine imi aduce pozele si le pun pe site !

este modelul din 1961 ! Piese in totalitae originale ! Si mergre f. bine ! acte O.K. are itp-ul si asigurare expirate !

maine iti fac un pm cu nr. lui de telefon !

 

ca idee generala ... mz 175 1960

comunista clasica !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu iti dau un raspuns dupa ce imi dai poze

 

e si normal asa !

am sa-ti dau nr. de telefon al prietenului meu maine in PM !

eu nu fac treaba asta pentru profit ... el e prietenul meu si vrea ceva mai mare tu , ai nevoie de ceva mai mic !

eu doar va pun in legatura (are calculatorul varza si nu pot sa va pun in legatura elecronic) si daca e ok ... bravo voua !

Bafta multa !

Sper sa fie toata lumea multumita!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nipru mt 10 cu atas, original, in stare functionala, sunt toate actele la el. Daca cineva e interesat sa ma contacteze pe nr de tel. 0723042068, pret maxim 200 euro, dar trebiue sa mearga cu mine in Republica Moldova fiindca motocicleta e acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...