Sari la conținut

Ktm 990 Adv. Versus Bmw R 1200gs Adv.


danoprea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si uite asa se mai leaga inca o ??prietenie??

 

hai baieti ca s.au legalizats relatiile .............................

 

ati vazut ca puteti ajunge la consens ........schimbati adresele de mail si.............

 

 

oricum ce a cerut OMUL si la ce ati ajuns voi doi e deja aberant

 

orice moto ai lua in momentul de fata tot mai bagi in ea minim 1000 de euro

 

ba vrei confort ma vrei siguranta etc

 

so

de la ce pun fabricantii pana la moto idealape acre cu timpul ne.o dorimeste o investitie continua

 

eu dupa 40000 de km si un an vechime am schimbat saua so ............

tau dupa 1 luna 2 a puas o multime pe ea so.............

 

nu cred ca exista producator care sa puna pe o moto tot ce.si pote dori un cumparator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Trebuie sa inchei cumva acest topic.Tocmai am finalizat actele, si de saptamana viitoare voi aduce acasa noua mea motocicleta..................

 

 

 

 

Suspans..............

????????

 

 

 

 

KTM 990 Adv.

Multumesc tuturor pentru sfaturi,pareri,sugestii.Recunosc ca m-a imbolnavit Petrica(cu dragostea lui pt. KTM)

O contributie majora are si Augustin Ciupitu de la Automobile Bavaria ,care a reusit sa ma convinga ca nu merita sa-mi iau un BMW R 1200 GS(iata cum,,omul"bate masina!!)

Cred ca am fost generos scriind omul(nu stiu sa tastez mai mic acest cuvant de caracterizare pentru acest tip!? :sick:

Nu te supara d-le. ciupitu ca e ultima data cand te ,,ciupesc"sa fii sanatos, sa lucrezi in continuare undercover, pt.KTM. :moto:

 

In final sunt multumit si optimist(am vazut ca si cei doi ,,frumosi nebuni ,iubitori de aventura moto"-Mc. Greggor si Boorman au vrut initial KTM,dar au fost refuzati de stafful firmei,de frica unui esec.)

 

Va salut cu respect,

 

 

Dan Oprea

 

 

 

Oricum,cine va lua motocicleta mea veche:Honda Varadero,cu siguranta ca nu va regreta......

Deja mi-e dor de ea,dar nu putem avea chiar totul,nu?

Multumesc Lui Dumnezeu pentru tot ce mi-a-a oferit pana acum.Nimic nu se compara cu placerea conducerii(ma feresc de termenul pilotare,cam pretentios pentru mine-cred eu) unei motociclete.

 

Toate cele bune :drink:

 

 

 

Datorez scuze Domnului Zsolt Szilvester,VINDEX-Satu Mare,cu care am negociat initial,dar trebuia sa fac drumuri lungi,repetate,,cu cheltuiala de asemenea prea mare,cu timp pierdut(pe care nu-l prea am)M-am pripit!In final am finalizat cu un dealer din Bucuresti.Sincer ma simt putin vinovat,sper sa ma ierte si sa-mi dea un semn.As fi tare fericit,pentru ca-l respect din toata inima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa inchei cumva acest topic.Tocmai am finalizat actele, si de saptamana viitoare voi aduce acasa noua mea motocicleta..................

 

 

 

 

Suspans..............

????????

 

 

 

 

KTM 990 Adv.

 

S-o porti sanatos!!! Sunt sigur ca te vei distra bine cu ea.

:drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...