Sari la conținut

Supermotard Club


Vizitator FOXXkid
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 500
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

este bine ca poti dar eu am probleme mari de tot ....totusi pacat ca desi totusi am fortat nota ieri nu am reusit sa dau de voi .....sper ca sambata sa ies si eu sa ma dau greu rau de tot

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu acum am scapat......nici nu a mai avut rost sa va sun....vedem maine sau sambata de dimineata in padure la locul nostru....fiind zi o sa fie super tare...pe la 8-9 dim as vrea sa plecam sa avem timp de alergat...eu la ora 13 cel tarziu trebuie sa ajung la munca:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca prinde 150 si vreau sa fie mai multa lume prezenta

 

putin respect pt ce a fost dar se pare ca nu are cine....si ca o ultima urare "iti doresc ce imi doresti tu mie si sa ti se intample tie" :(

1. Vezi ca datorita faptului ca roata fata e mai mica decat originalul ,s-ar putea sa-ti arate tie la bord o viteza mai mare decat cea reala.

2. Nu stiu ce vrei sa spui cu urarea de mai sus.Nu ti-am dorit niciodata sa crapi sau sa patesti ceva ,si nici nu doresc vreunui motociclist sa pateasca ceva indiferent cat rau mi-a facut el mie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Vezi ca datorita faptului ca roata fata e mai mica decat originalul ,s-ar putea sa-ti arate tie la bord o viteza mai mare decat cea reala.

2. Nu stiu ce vrei sa spui cu urarea de mai sus.Nu ti-am dorit niciodata sa crapi sau sa patesti ceva ,si nici nu doresc vreunui motociclist sa pateasca ceva indiferent cat rau mi-a facut el mie.

 

viteza este masurata cu vitezometru de la masina (logan mvc) pe autostrada la finalul ei spre intrarea din bucuresti cand ei aveau 140-145 eu am trecut pe langa ei deci zic eu ca aveam mai mare decat a lor

 

Asta seara am facut si ceva soft enduro (aici gasiti o parte din ruta; selectati "Satelite" ca sa va prindeti pe unde e), apoi am facut o mica tura prin oras.

 

SuperFun cu SuperMoto.

 

 

super tare mishule eu am ajuns prea tarziu de la munca sa mai va deranjez sa ma asteptati printr-un loc anume ...ramane sa le alergam maine sau sambata dim la locul pt sarituri din padure ...am vb deja cu dani vine si el sper nu fim decat noi 2 "metal mulisha" :( si asa noi suntem nebunii grupului el se da la greu pe o roata eu vreau sa perfectionez la viteze mai mici nu ca in seara aia de a zmuncit direct pe o roata la 60 la ora

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce am colindat pe bd. Timisoara pe la fermele si conacul parasit , am iesit in Domnesti , am luat-o pe digul barajului Arges pana aproape de calea ferata in padure ! iepuri pe camp , fazani ,caini ciobanesti si ....masini cu futiciosi cu geamuri aburite

am revenit in bucuresti prin Cornetu, Buda,Bragadiru si apoi am luat o portie din Parcul Verdi la driftuit si terfelit mobra in iarba :(

asta a fost in seara de azi ,dar...si maine e o zi :(

 

 

 

asa.... si acum sa punem poze :

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

place dani pe unde au fost baietii? :( fermele alea parasite sunt super...trebuie sa ajungi acolo...ramai masca. Sambata de dim mergem in pipera in padure...eu am facut rost si de bani de gaz...pana in ora 10 max sa fim pe acolo sa avem timp la greu ...abia astept sper sa le facem si poze sau sa ne filmam cum le aplecam si eventual facem power slideuri :( cine mai vrea sa vina este bine venit cu cat suntem mai multi cu atat e mai super

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu m-as baga la un party costum p.... dar se rezolva sa venim imbracati in pijamale daca e cazu :( eventual sa venim toti motarzii in pijamale :( sa vad la ce ora scap azi de la muncile infecte si ce zice consoarta despre club :lol: (mergem in pow daca e?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziceti ma? Iesim in pijamale asta seara ?

 

intrebare ...pana la urma ce fac cu filtru de aer? il curat si atat? nu mai trebuie si el uns cu ceva? sa stiu sa nu fie aiurea daca il las uscat

Da-i cu spray de filtru aer dp ce se usuca bine.

Asta seara eu nu ies la plimbare,ca vad ca-s putini intrazneti cu pijamalele :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sigur o sa fiu daca se lasa cu iesire acum sa mai vina cineva si deja avem trupa (multa lume care cisteste topicul asta nu incumeta sa iasa cu noi desii ii invitam in nenumerate randuri)

 

 

nu va mananca nimeni nu ne spargem in figuri ...vrem doar sa ne cunoastem cu totii si sa ne bucuram de sm-urile noastre si asa suntem cam putini macar sa nu fim izolati :laugh:

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...