Sari la conținut

Aprilia Scarabeo Sau Yamaha Why?


dadesign
 Share

Postări Recomandate

am eu de vanzare un Scarabeu de vanzare. 2007, 2 t, garantie inca 1 an, 4500km, revizie facuta la 3500, bujie noua, filtru nou, in rest totul perfect precum in poza. 0731897146 daca te intereseaza.ii pun numai ulei full sintetic mobil racing.dupa revizie a iesit perfect la toate.e o ocazie. nu il vand ca e defect sau vicii ascunse. vreau moto mare si cu asta nu am ce face ...deci vreau sa il dau cuiva care o sa il ingrijeasca si sa ii dea numai ulei klumea si benzina. asfalt uscat

 

p.s. iti dau si un parbriz mare bonus si o casca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu de vanzare un Scarabeu de vanzare. 2007, 2 t, garantie inca 1 an, 4500km, revizie facuta la 3500, bujie noua, filtru nou, in rest totul perfect precum in poza. 0731897146 daca te intereseaza.ii pun numai ulei full sintetic mobil racing.dupa revizie a iesit perfect la toate.e o ocazie. nu il vand ca e defect sau vicii ascunse. vreau moto mare si cu asta nu am ce face ...deci vreau sa il dau cuiva care o sa il ingrijeasca si sa ii dea numai ulei klumea si benzina. asfalt uscat

 

p.s. iti dau si un parbriz mare bonus si o casca

 

who much?

 

who much?

scuze,

How much?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa intelegeti, acest scuter eu il bag in garajul unui camper si trebuie sa indeplineasca cateva conditii: sa fie cat mai usor(max100kg), robust, sa nu depaseasca inaltimea de 110 cm si sa aiba rotile mai mari pt ca nu merg cu el numai pe sosea. Vreau un model clasic si nu cred ca cei ce au creat aceste modele nu au facut corect raportul diametru roti - putere motor.

Editat de dadesign
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Esti sigur tu de asta?

De ce sa fiu sigur te intreb? La modelul scarabeo ma refeream. Si incerc sa port un dialog fara aroganta! Oricum eu voi trage o concluzie din opiniile voastre pt. ca poate sunteti cei mai avizati! Un scooter inca nu am avut, motiv pt care v-am cerut parerea. Am ales scarabeo 2t cu carburator, tinand seama de contextul in care il folosesc. M-am dus si sa-l cumpar dar nevinovatii de la United Motors m-au dus cu vorba! Am un camper si trebuie sa intre in garajul acestuia! Altfel imi cumparam o motocicleta mai mare fara sa mai cer opinii!

 

Esti sigur tu de asta?

Apropo "cunoscatorule": ce varsta ai?

post-42940-1224534051_thumb.jpg

Editat de dadesign
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...