Sari la conținut

Hells Angels


florin_diliul
 Share

Postări Recomandate

Apropos, inscriere... vara trecuta a venit la mine un „motociclist”, si m-a intrebat, de unde am cumparat color-ul, ca e asa de frumos, vrea si el... Am zis, la magazinul Luxor, din centru, este 500 de mii . Na. :cheers: :baldy:

 

karnaj,o sa le afli in momentul in care vrei sa intri in HA,adica hangaround....mai bine zis o sa afli ceva ceva,iar pe masura ce esti acceptat in preajma lor si avansezi ca prospect,vei afla mai multe...

B.

 

Asa este.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crezi ca este cazul sa te retragi daca intri intr-o familie?

e ca si cum ti-ai parasi propri-ati familie.

UND E MAI BINE CA ACASA?

 

Corect.Dar cati sunt pregatiti pentru acest lucru?

Toti vor sa devina membri cat mai repede,dupa un timp inteleg ce inseamna sa fi prospect.

Cand vrei sa te casatoresti nu mergi a doua zi in fata altarului,trebuie sa cunosti foarte bine cu cine o sa-ti petreci restul vietii.

Respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este. Dar nici nu-i bai. E mai bine asa. Fara outsiders, fara prostii. Oricum, cine vrea sa fie 1%, vrea sa fie cu adevarat si invata ce trebuie sa stie.. :cheers:

Esti sigur ca stii 100% ce inseamna si ce implica 1% PT. UN MEMBRU MC?

multi se grabesc sa afirme ca isi doresc sa ajunga la acest statut dar nu inteleg ca inseamna mult mai mult decat a fi rebel ,motociclist ,etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles ca stiu. Vorbeam chiar despre ce ai scris si tu. Ca 1% nu este o gluma, ca membru MC, ai obligatii foarte serioase. De asta cred, ca lumea moto inca nu este pregatita pentru un club 1%. Nu cel care stie ce inseamna 1% (ca pilda un club tare in Rom.) si chiar poate sa fie 1%, ci restul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?showtopic=16541

gasesti aici toate informatile care le doresti.

Respect.

 

VAD CA SA UITAT DESTUL DE REPEDE TOPICUL ASTA MAI RADULE

Este postat de mine si multi au MULTE DE INVATAT citind toate documetele traduse

 

L&R roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...