Sari la conținut

Hells Angels


florin_diliul
 Share

Postări Recomandate

deci atit timp cit esti HANGARAUND la HELLS ANGELS `poti avea orce motor mai mare de 600cc si dupa ce devii MEMBRU trebuie sa ai HARLEY asta este regula valabila in ORCE TARA

 

cu respecte roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oare cei din hells au voie cu altceva in afara de Harley?!nu prea cred..

 

 

in principiu nu este important ce motocicleta ai, deci poti avea si sport, importnat este sa devii membru; chiar si "stadiul" de prospect este f. greu de obtinut; asa cum spun si regulile,HA isi recunosc si accepta membrii "instinctively"

 

nu cred ca exista ,nici dupa obtinerea statutului de membru, obligativitatea de a avea Harley dar poate Roby stie mai bine.

 

Oricum, greu de obtinut un chapter in Romania atata timp cat , dupa cum se stie, deviza lor nr. 1 este "Love ,Trust and Respect"......

 

Pentru cei ce nu stiu, este absolut INTERZIS de a folosi semnul HA fara a fi membru chiar si in stadiul de tatuaj...aviz baiatului care produce tricouri...

 

numai bine si vreme buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hell's Angels nu are chapter in Romania. In Europa de Est are numai in Cehia si Slovenia. Hell's = Harley. NUMAI cu Harley poti sa fii membru Angels.

 

HD este obligatoriu numai pt membrii HA , restul sunt prospecti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HD este obligatoriu numai pt membrii HA , restul sunt prospecti

 

desi nu imi place sa ma contrazic, este f. simplu de citit de unde vine HA ,cum s-au format si de ce...este adevarat ca trebuie investit , timp si bani ....cunosc un HA membru cu Honda Gold Wing , chapter UK, Manchester....deci???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiam de siteul ala ... in afara de FAQ nu exista nici o sectiune unde sa scrie regulile de inscriere in HA, drepturile membrilor/prospectilor HA etc. :)

 

De la care planeta ai venit, frate? Inscriere... :cheers: :baldy: :baldy: Acolo nu asa merg lucrurile. Cat despre reguli si drepturi. Nu-s pentru public, evident. Hell's este un MC. Unul dintre cele mai vechi si mari MC din lume. Daca stii ce inseamna MC, stii de ce sunt private regulire lor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...