Sari la conținut

Scorpions La Craiova


cretescu
 Share

Postări Recomandate

Formatia Scorpins va concerta joi seara de la orele 20:30 in Craiova pe velodromul din Parcul Romanescu, intrarea este gratis. Evenimentul este organizat cu ocazia zilelor craiovei. Mai multe informatii gasiti aici: http://www.bestmusic.ro/Evenimente_Zilele_...brie_10925.html

Va astaptam pe doua roti ,si nu numai, joi seara la ora 18:00 in fata universitati din craiova.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca ma bag, se pare ca am gasit si o pasagerita :D daca mai e cineva cu atat mai bine. Drumu pitesti-craiova e foarte bun si virajat prin unele locuri.

 

 

te asteptam :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost demential

in intro o trupa "ASA" care a cantat niste coveruri dar au fost de nota 10, si apoi concertul de aproape 2 ore, in care s-a facut SHOW!

pentru cei care nu au putut veni chiar au pierdut.

la final un foc de artificii, dar nu a fost cine stie ce fata de cel de duminica trecuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost demential

in intro o trupa "ASA" care a cantat niste coveruri dar au fost de nota 10, si apoi concertul de aproape 2 ore, in care s-a facut SHOW!

pentru cei care nu au putut veni chiar au pierdut.

la final un foc de artificii, dar nu a fost cine stie ce fata de cel de duminica trecuta

 

 

 

 

Aprob :D a fost super. Prima oara cind velodromul din Craiova nu este plin de manelisti si cocalari, nu a fost transformat in targ si tot pentru prima oara cand nu s-au comercializat bauturi alcoolice. De data asta cei care au venit la concert au venit sa asculte formatia invitata, au venit pentru Scorpions, nu pentru mici si bere; si inca un lucru foarte important au cantat gratis, nu stiu daca o alta formatie la fel de celebra a mai facut acest lucru pana acum in Romania. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...