Sari la conținut

Alte Imagini Motomania Ciolpani


Postări Recomandate

Stiu stiu.. lu cracky ii le-ai dat ... eram acolo

pai si atunci de ce zici ca eram echipat cu nike-uri? ce era sa fac ? sa stau descult pana se dadea el ?

 

cand stau pe loc pot sa fiu echipat si-n sosete cu bretele.

vai .. l-am vazut pe ala ,cum era imbracat ! wow .. cum arata , repede repede sa zicem pe forum . ..repede

 

 

 

poze :

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si atunci de ce zici ca eram echipat cu nike-uri? ce era sa fac ? sa stau descult pana se dadea el ?

 

cand stau pe loc pot sa fiu echipat si-n sosete cu bretele.

vai .. l-am vazut pe ala ,cum era imbracat ! wow .. cum arata , repede repede sa zicem pe forum . ..repede

 

 

 

poze :

frumoase pozele :)

hai nea, nu te supara ca te-a dat de gol. de mine nu zice nimeni ca eram singurul echipat de sportiva si cred ca aratam caraghios pe KTM cu cocoasa in spate. deh, vad ca nu apar prin pozele voastre, mama lui de aparat - l-am uitat acasa :)

oricum a fost distractie si cred ca sambata sunt iar pe acolo cu Moto Adventure.

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost unul vis-a vis pe pista de antrenament pt hard-enduristi cu busteni , cauciuc etc ... unul imbracat intr-un trening albastru inchis , incaltat cu bocanci (mai degraba stil army decat de moto) si avea o casca si niste manusi ....

se dadea tipul cu un ktm , il tot baraia el pe acolo si la un moment dat ii da tipul gaz si il da peste cap

am ras cu lacrimi ,luase ditai dosul de pamant..

altu pleaca de la linia de start a test-drive-ului , pe un 2t , am zis ca e superman , ca si asta l-a dat peste cap

mai a fost un exemplar care atunci cand a urcat panta dinspre rau a aterizat un pic intr-o parte cu roata si poc in cap

 

erau cate unii , aveau asa o pozitie ca pe speed pe ktm ,adica stateau prea pe spate si la damburi zzzzmmm , o bruscau din gaz

 

era frumos sa fi fost test-drive-ul pe circuitul ala mare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai a fost un exemplar care atunci cand a urcat panta dinspre rau a aterizat un pic intr-o parte cu roata si poc in cap

lasa man ca si eu la panta aia am luat-o prin boscheti, am venit in viteza de pe linia dreapta, imi placea in picioare cum saream pe damburile alea si brusc vad ca trebuia sa fac stanga si panta...am luat doar jumatate, restul in scaieti. prima tura, nu stiam traseul, am fost surprins de fiecare curba si schimbare a directiei, apoi a fost bine...stiam traseul :)

a fost fun :)

 

era frumos sa fi fost test-drive-ul pe circuitul ala mare :D

ala unde e? ca nu l-am vazut, banuiesc ca e grav pe acolo... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am urcat ultima panta , am sarit si la aterizare am cazut stramb si poc in pamant. Care e problema ?

Si daca nu ti-ai dat seama cumva mai sus, am glumit... dar vad ca unii pe aici nu isi mai incap in personalitate , vor atentie ... ce ai patit nu ti-ai baut cafeaua de dimineata ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am urcat ultima panta , am sarit si la aterizare am cazut stramb si poc in pamant. Care e problema ?

Si daca nu ti-ai dat seama cumva mai sus, am glumit... dar vad ca unii pe aici nu isi mai incap in personalitate , vor atentie ... ce ai patit nu ti-ai baut cafeaua de dimineata ?

imi beau la 2 zile cafeaua ... scuze man .. eram intr-o pasa proasta

 

circuitul ala mare era pe unde se dadeau aia cu masinile 4x4 :rusinica: ..adica pe unde se dadeau fratii Raduta cu motoarele in aer :D

Editat de blue_nightwish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie nu mi s-a parut normal sa-l bage pe ala mic pe langa toti sinucigasii. eu era sa-l lovesc pe damburi, la prima tura, inca nu ma obisnuisem cu pozitia (n-am mai mers pe enduro de un an) . l-am ocolit si am urcat pe deal in plantele alea. pana mea.... cu 250-u a fost belea rau. daca aveam posiblitatea acu cativa ani faceam cursuri si antrenamente de cross....dar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am inteles de ce la ride test trebuie sa vina numai cunoscatori... Mie chiar imi pare rau ca n-am ajuns. Eram curios cum se merge pe enduroase tocmai din cauza ca n-am incercat niciodata. Nu era normal sa incerc una inainte sa-mi cumpar si sa ma dau la Dakar? Sau ar fi trebuit sa o iau invers?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...