Sari la conținut

Atentie La Handguard


solo
 Share

Postări Recomandate

nasoala buba man, cat despre handguardul care te-a busit cred ca e doar ghinion...

asv-urile sunt pt cross si se folosesc cu handguarduri fara prindere pe capatul ghidonului si rabatabile, cred ca au fost concepute pt a nu se rupe asa usor. reversul medaliei: un handguard fara prindere pe capatul ghidonului nu te protejaza la cazaturile alea stupide cand o pui pe o parte la viteza mica sau chiar de pe loc>>> ghidonul intra in pamant si impreuna cu pompa de frana/ambreaj formeaza o furca care iti poate prinde mana si aduce leziuni mult mai grave ligamente fracturi etc,etc

 

parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasoala buba man, cat despre handguardul care te-a busit cred ca e doar ghinion...

asv-urile sunt pt cross si se folosesc cu handguarduri fara prindere pe capatul ghidonului si rabatabile, cred ca au fost concepute pt a nu se rupe asa usor. reversul medaliei: un handguard fara prindere pe capatul ghidonului nu te protejaza la cazaturile alea stupide cand o pui pe o parte la viteza mica sau chiar de pe loc>>> ghidonul intra in pamant si impreuna cu pompa de frana/ambreaj formeaza o furca care iti poate prinde mana si aduce leziuni mult mai grave ligamente fracturi etc,etc

 

parerea mea.

 

 

:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

na poze si cu pisica :P si cu degetul meu acuma :drink: :friends:

 

cred ca e doar ghinion...

dupa o reanalizare a situatiei...am ajuns si eu la aceeasi concluzie...

post-6919-1228173007_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

na poze si cu pisica :drink: si cu degetul meu acuma :moto: :friends:

 

 

dupa o reanalizare a situatiei...am ajuns si eu la aceeasi concluzie...

Se vindeca frumos. Bravo. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut cum la un prieten, handguard FARA aluminiu i`a rupt toate 4 degetele,a cazut pe un bolovan a cedat si i`a prins degetele intre maneta si ghidon.Deci totusi eu le prefer pe cele cu aluminiu,singura lor problema fiind la o cazatura mai serioasa risti sa nu mai poti actiona manetele de frana sau ambreiaj ca se indoaie rau de tot capatul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dopeman&pantera pana la urma care e faza cu pisica???

birotic, amice, esti idiot...

 

tot eu sunt idiot :laugh: ? parca tie a trebuit sa-ti explice Dopeman gluma :) . si nu inteleg de ce incepi sa arunci cu vorbe grele in altii daca pusulina ta ( caci am inteles ca v-ati iubi), se face sau te face de cacao?!

a, si spune-i tu Panterei ca nu ma intereseaza discutiile cu ea pe PM. chiar nu e cazul. imi plac lucrurile "pe fatza".

 

Solo, ma bucur ca te faci bine.

Editat de birotic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io nu le suport p-alea cu aluminiu ca am pierdut vreo ora odata in padure ingercand sa le aduc la forma initiala dupa ce am dat cu ele in niste pomi...

la romaniacs ce aveai cand ti s-a rupt levierul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...