Sari la conținut

Mv Agusta F4 750


pony18554
 Share

Postări Recomandate

Acuma o vine u prieten...mia bine spus o schimba pe un ducati 916 sp...din 94....In fine,eu m-am dat pe ea si dupa vreo 200 de km itzi rupe spatele,in curbe stranse itzi prinzi mainile intre ghidon si carene...in rest nu stiu altceva cu piese si din alea..la consum nu papa mult e drept ca asta era si varianta s...dar arata bestial

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut (si inca o am dar e busita) variata naked, adica Brutale, tot de 750. Am avut-o timp de un an in care am facut cam 9000 km, nu am avut probleme de fiabilitate pana am intalnit un jeep. De atunci nu a mai mers. Consumul la a mea era cam de 13 in oras, exagerat de mare si nu am reusit sa ii dau de cap. Din ce am citit pe forumuri cam asa e normal la modelul asta insa aceasta problema a fost remediata la 910. F4 nu stiu ce consum are, probabil sa difere softul motorului. Despre cat de repede vin piesele nu pot sa iti zic deocamdata dar MV Agusta e o motocicleta exclusivista asa ca nu te astepta sa le ai in mai putin de o luna. Mie mi-a palcut atat de mult Brutale incat am devenit fan MV Agusta pe viata, daca nu reusesc sa o repar pe asta busita am sa fac tot posibilul sa imi iau alta.

Katy d-aci de pe forum a avut una dar a vandut-o. Vezi poate te lamureste ea.

Editat de Daan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma o vine u prieten...mia bine spus o schimba pe un ducati 916 sp...din 94....In fine,eu m-am dat pe ea si dupa vreo 200 de km itzi rupe spatele,in curbe stranse itzi prinzi mainile intre ghidon si carene...in rest nu stiu altceva cu piese si din alea..la consum nu papa mult e drept ca asta era si varianta s...dar arata bestial

Frate, da' cu ce viteza abordezi tu curbele in general? "in curbe stranse itzi prinzi mainile intre ghidon si carene" = De aici inteleg ca tu le iei din ghidon (nu countersteering)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate, da' cu ce viteza abordezi tu curbele in general? "in curbe stranse itzi prinzi mainile intre ghidon si carene" = De aici inteleg ca tu le iei din ghidon (nu countersteering)

Ehh nu.....nu m-am exprimat eu bine...cand tragi tare de ghidon itzi prinzi dejetele acolo..asta am vrut sa zic

P.S.: bah tu iara de iei de mine? :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar cam fi cazul, numai topicuri idioate si intrebari stupide de 14 ani pune... cred ca vrea sa stie parerea noastra ca sa vada ce macheta isi cumpara !

 

:rusinica:

Si daca eu pun intrabari de 14 ani te afecteaza pe tine cu ceva? Tu ai postat in acest topic doar ca sa ai mai multe post-uri!

Editat de pony18554
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...