Sari la conținut

Voshod


iuli-voshod
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am nishte piese de voshod daca va intereseaza

 

daca vrei sa scapi de ele si ceri un pret ca ptr studenti spune cat vrei pe toate si poate le iau eu ca piese de schimb!

 

numai bine!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Am si eu o intrebare.Stiu ca suna cam tampit dar asta e.Cum functioneaza abreiajul la Voshod 3m .Am un motor luat pentru un kart.Cand l-am desfacut sa pun lantul am vazut sufa la ambreiaj dar cand trageam nu facea nimic, numai intindea un arcsi atat.Axul la care era conectat era fix nu se misca.E normal?Am sa revin maine cu niste poze.Aprpos daca tot sunt pe topicul asta are cineva un manual pentru voshod?Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Am si eu o intrebare.Stiu ca suna cam tampit dar asta e.Cum functioneaza abreiajul la Voshod 3m .Am un motor luat pentru un kart.Cand l-am desfacut sa pun lantul am vazut sufa la ambreiaj dar cand trageam nu facea nimic, numai intindea un arcsi atat.Axul la care era conectat era fix nu se misca.E normal?Am sa revin maine cu niste poze.Aprpos daca tot sunt pe topicul asta are cineva un manual pentru voshod?Multumesc

 

Salut! da-mi add la iulianpruna11 si ti-l trimit direct in format doc parca; iar cu ambreiajul e mai complicat; nu stiu ce motor ai tu pe cart...revino cu detalii si poze!

 

numai bine!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa scapi de ele si ceri un pret ca ptr studenti spune cat vrei pe toate si poate le iau eu ca piese de schimb!

 

numai bine!!! :angry:

ia zi man te mai intereseaza piesele de voshod,daca nu incurand vor ajunge la fier vechi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia zi man te mai intereseaza piesele de voshod,daca nu incurand vor ajunge la fier vechi

 

mai sunt interesat de ele dar mi se pare cam mult ca pret; la fier vechi sigur nu iei atat pe ele... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D salut, sunt din ploiesti, si am un voshod, la care, mai am un sac plin de piese, orice piesa v-ar interesa, gasiti la mine, tot voshodul 3M cu tot cu un sac plin ochi de piese il vand cu 500 ron. tel 0763020823 sau ID mess: andrey_ftw.

 

acesta este voshodelul!

post-32558-1261487301_thumb.jpg

post-32558-1261487316_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acesta este voshodelul!

 

asta este exact cum era al meu cu ceva timp in urma!

 

 

Mesaj completat

il am sigur,dar trebuie sa il caut prin boxa,ala e arcul care iti readuce pedala de viteze in pozitia initiala.

 

 

ai gasit arcul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il am sigur,dar trebuie sa il caut prin boxa,ala e arcul care iti readuce pedala de viteze in pozitia initiala.

 

 

ai gasite frate arcul ala ? am obosit sa tot intreb de un nenorocit de arc ! sta un motor intreg desfacut pentru un arc!

Editat de "Fanes"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai gasite frate arcul ala ? am obosit sa tot intreb de un nenorocit de arc ! sta un motor intreg desfacut pentru un arc!

scz ca team lasat sa astepti,dar cu sarbatorile astea nu am stat sa caut arcul ala,te anunt eu cand dau de el ,ca sunt 2 saci de piese in care trebuie sa il caut...daca iti trebuie urgent mai cauta si inalta parte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scz ca team lasat sa astepti,dar cu sarbatorile astea nu am stat sa caut arcul ala,te anunt eu cand dau de el ,ca sunt 2 saci de piese in care trebuie sa il caut...daca iti trebuie urgent mai cauta si inalta parte

 

nu imi trebuie urgent ! poate astepta dar sa nu uiti te rog! ms mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:o salut, sunt din ploiesti, si am un voshod, la care, mai am un sac plin de piese, orice piesa v-ar interesa, gasiti la mine, tot voshodul 3M cu tot cu un sac plin ochi de piese il vand cu 500 ron. tel 0763020823 sau ID mess: andrey_ftw.

salut am nevoie de un stator pentru voshod 3m al meu e cam prajit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, am si eu o intrebare , cam cu cat se vinde un voshod din anii 90 ,cu f putini km si care necesita o bucsa la stator sau ceva de genuasta

va rog sa-mi spuneti, ca voi sunteti mai in tema

 

 

MULTUMESC MULT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, am si eu o intrebare , cam cu cat se vinde un voshod din anii 90 ,cu f putini km si care necesita o bucsa la stator sau ceva de genuasta

va rog sa-mi spuneti, ca voi sunteti mai in tema

 

 

MULTUMESC MULT

 

:crack:

 

depinde de stare; cum arata; starea actelor;...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

 

depinde de stare; cum arata; starea actelor;...

 

este si el incepator mai iuliane! este normal sa nu bage poze. Abia astept sa dau si eu voshodelul...dupa aia sa vezi piese ce bag la vanzare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...