Sari la conținut

Baiazid...axa Cu Scame...demostene....


stef_koop
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

mai fratilor, voua va place sa-mi dati de lucru?! n-aveti telefoane, mail, sau mesaje personale? daca vreti sa organizati o intalnire pentru toti - OK, dar daca e exclusivista folositi celelalte mijloace de comunicare. :P

 

de data asta nu-l sterg, da' sa nu se mai intample :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai fratilor, voua va place sa-mi dati de lucru?! n-aveti telefoane, mail, sau mesaje personale? daca vreti sa organizati o intalnire pentru toti - OK, dar daca e exclusivista folositi celelalte mijloace de comunicare.  :P

 

de data asta nu-l sterg, da' sa nu se mai intample  :D

Smokey, nu te supara dar omul nu avea telefoanele noastre. Si apoi asta e topic de Intalniri. Nu suntem obligati sa invitam pe toata lumea iar fiecare e liber sa cheme pe cine doreste. E normal sa chemam prietenii pt ca ne simtim bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Smokey, nu te supara dar omul nu avea telefoanele noastre. Si apoi asta e topic de Intalniri. Nu suntem obligati sa invitam pe toata lumea iar fiecare e liber sa cheme pe cine doreste. E normal sa chemam prietenii pt ca ne simtim bine.

E in topicul intalniri ca l-am mutat aici... B)

 

Daca era intalnire pentru toti, trebuie afisat mare si clar: "Intalnire pentru tot poporu in localul X" .... sau "Dau intalnire la toti cei ca ma cunosc" :P :D

 

Cat despre telefoane, fac si io apel la dl. Bocioaca sa va ajute cu o super oferta :D sau faceti si voi telefoanele publice :) :( ca un mailing list ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...