Sari la conținut

Cu si fara echipament...


BeerBelly
 Share

Postări Recomandate

alta faza naspa era ca fix in ziua aia trebuia sa ma duc sa probez niste pantaloni pt moto..(trebuia sa iau niste bani si pe urma sa ma duc sa vad de pant)... n-am mai ajuns .

Ursule pasare sura, intra pe louis.de si acolo vei gasi blugi cu protectii incorporate, cat si pantaloni de camuflaj cu protectii incorporate, arata ca niste pantaloni normali so don`t worry...asta in caz ca nu esti prea "anarhist" =)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ursule pasare sura, intra pe louis.de si acolo vei gasi blugi cu protectii incorporate, cat si pantaloni de camuflaj cu protectii incorporate, arata ca niste pantaloni normali so don`t worry...asta in caz ca nu esti prea "anarhist" =)))

 

 

bine ca m-ai prins sa-mi faci morala si aici :lol: .. lasa ca te prind eu .. si bem o bere :D

 

 

inca o poza in care se vede si taietura din dreptul gleznei si laba piciorului inca umflata ...:laugh:

post-14002-1227301252_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....inca o poza in care se vede si taietura din dreptul gleznei si laba piciorului inca umflata ...:D

 

Pai normal omule, ca ai piciorul umflat.Berea aia trebuie sa fie rece, tocmai scoasa de la gheata cand te pansezi cu ea ... :laugh:

La naiba! :lol:

 

Insanatosire grabnica, ca acusi incepe sezonul de ski... :P

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca m-ai prins sa-mi faci morala si aici :lol: .. lasa ca te prind eu .. si bem o bere :D

 

 

inca o poza in care se vede si taietura din dreptul gleznei si laba piciorului inca umflata ...:laugh:

aoleu...nasol, man:(..naspa rau. insanatosier grabnica!!!!

 

apropos de genunchiere...si eu am dainese din alea lungi si le port aproape mereu peste pantaloni si cand i am spart la una bara cu piciorul nu s au miscat decat nitel...de obicei, le strang f tare, de abia pot intinde piciorul=))

 

parerea mea e ca indiferent dc sunt dedesubt ori deasupra pantalonilor, cam acelasi efect...

 

inca o data, insanatosire grabnica! si mai usor cu berea, ca face burta:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms :D mai am de facut recuperare acuma sa pot sa merg, genunchiu aproape mi-a revenit dar pt glezna si laba piciorului pe langa exercitii mai tre sa fac si crioterapie(?parca asa ii zice) adica sa stau 5 - 10 min dimineatza cu picioru in apa cu gheatza si 5 -10 min seara... mi-au inghetzat si oole de la apa aia rece si in plus ma doare pe urma si genunchiu de zici ca am reumatism LOL

 

@ kassu pai normal ca e rece berea, altfel nici nu se poate (dupa o luna de pauza am baut o bere si au inceput sa`mi fuga ochii :lol: )

 

@G0055 burta e deja, acum doar o intretin :P

 

@costibaloi stai sa ma vezi cand m-oi face bine de nu o sa jure lumea ca sunt fratele lu`robocop :laugh:

 

 

scuzati eventualele greseli gramaticale da abia ce m-am trezit :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca m-ai prins sa-mi faci morala si aici :D .. lasa ca te prind eu .. si bem o bere :huh:

 

 

inca o poza in care se vede si taietura din dreptul gleznei si laba piciorului inca umflata ...:P

ursule cata laba ai ! berea langa pat tot bere .... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...