Sari la conținut

Reparatii sei


darian
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In sfarsit,am deosebita placere,sa postez si pozele cu seaua de pilot,de la BMW-ul lui 99mgm.Cred ca-i la mine de mai mult de-o luna...Am facut-o si desfacut-o,de vreo 3 ori,pina a iesit cat-de-cat,cum am vrut.I-am adaugat lateralele si speteaza.Burete,pe ea,cel putzin 3 cm,pe partea centrala...E moale,ca un fotoliu.

 

post-2143-1238102824_thumb.jpgpost-2143-1238102864_thumb.jpgpost-2143-1238102897_thumb.jpgpost-2143-1238102932_thumb.jpg

 

Il las pe el,sa comenteze,de cum arata,si cat de comfortabila a iesit, fatza de cum era.Scuze inca o data,pt. intarziere.

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit,am deosebita placere,sa postez si pozele cu seaua de pilot,de la BMW-ul lui 99mgm.Cred ca-i la mine de mai mult de-o luna...Am facut-o si desfacut-o,de vreo 3 ori,pina a iesit cat-de-cat,cum am vrut.I-am adaugat lateralele si speteaza.Burete,pe ea,cel putzin 3 cm,pe partea centrala...E moale,ca un fotoliu.

 

post-2143-1238102824_thumb.jpgpost-2143-1238102864_thumb.jpgpost-2143-1238102897_thumb.jpgpost-2143-1238102932_thumb.jpg

 

Il las pe el,sa comenteze,de cum arata,si cat de comfortabila a iesit, fatza de cum era.Scuze inca o data,pt. intarziere.

 

 

foarte faina a iesit. bravo.... super.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi,cel tarziu maine,o termin si pe-a ta...Alta "lucrare"...! Venit doar plasticul,fara urma de burete...

Da' ieri,mi-a fost adusa o "coditza'de street-fighter,pe care trebuie sa fac seaua complet,inclusiv baza,plasticul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

['darian' ]

 

OM CU CARACTER DOM'LE ! SANATATE MULTA SI BAFTA IN PORTOFEL MAESTRE ! Acu sa zic un secret vroiam sami fac viitoarea sha in america (deh... fite :scratch: ) DAR gata mi'am ales deja OMU DE INCREDERE !

 

Darian man sa traiesti ca trebuiesti !

 

IL RECOMAND TUTUROR !

 

(ps : nu prea obisnuiesc sa laud oameni dar acum chiar trebuia :friends: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum am promis, Domnul Darian ieri a fost vreme frumoasa si am montat saua si binentels probat :D... arata nemaipomenit.... nici din fabrica nu venea asa... parca de acolo a fost.... MULTUMES :scratch:

 

PS: multumesc si lui hondafan cel care s-a ocupat de broderie

 

RECOMAND CU INCREDERE :friends: :kiss: :kiss:

post-20421-1238165764_thumb.jpg

post-20421-1238165789_thumb.jpg

post-20421-1238165795_thumb.jpg

post-20421-1238165802_thumb.jpg

post-20421-1238165813_thumb.jpg

post-20421-1238165828_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Macar de-aia,sa-mi scot pacatul,c-a stat atita,pe la mine...Si cand o fi sa tii motocicleta pe tusa,cateva zile,vreau s-o mai "aranjez" nitel.Nici nu stii cat ma bucur ca iesti multumit...! Ceva poze,cu ea montata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

de mult caut pe cineva care sa faca ce faci tu :cheers:

as dorii sa stiu daca imi poti face si mie seaua de la un Yamaha Aerox mult mai moale,e tare in draci,si daca poti sa faci si ceva la seaua de pasager,care e si mai tare aia.si daca mai poti pune si o culoare albastra ceva,ar fi super,albastru mai exact.sa-mi si mie un semn de viata te rog daca este posibil,si cam cat m-ar costa

multumesc mult,toate cele bune si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Dupa ce-am modificat seile alea de BMW si restul,asta a ta,o sa fie asa,"de incalzire"... Bineinteles ca se pot modifica,si chiar azi am cumparat niste material albastru.Doar ca-i bleu ciel...Da' gasesc si din ala gen "yamaha".

Max. 100 ron,cu totul

 

@99mgm : mrrrr...fi-ti-ar...! O sa ti-o remodific,da' mai incolo,sa n-o mai vad,o perioada.

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sssssuper multumit domnule,jos palaria ... si frumoase si comode,recomand cu incredere.multumesc inca o data :D post-21500-1238540424_thumb.jpg

 

 

darianeee... cati bani i-ai luat lui kidrock? ca vad ca are porsche langa mobra.. :D iasa iti facem o recalculatie imediat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

darianeee... cati bani i-ai luat lui kidrock? ca vad ca are porsche langa mobra.. :D iasa iti facem o recalculatie imediat.

...si tu ma puneai sa stau pe tepi cand n-aveam sei....dracu te mai plimba acum cu porsche-ul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia mai baga tu o poza,cu motoreta intreaga,da' fa poza de deasupra,cumva.Sa se vada desenul seilor,ca lumea.Pleeease...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D .Sa se vada naibii,ce-i cu dungile alea...Sa am si eu,cu ce ma lauda,la capitolul design.Mersi!

Apropo,cum e,acuma,inaltzata cu 3 cm?Se simte diferentza?E cum a-i vrut tu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...