Sari la conținut

near MISS Chopper Albastru vs Taxi


Alex_NRG
 Share

Postări Recomandate

Chiar daca o sa dezamagesc pe doritorii de sange si oase rupte, accidentul a fost evitat. Postul zic totusi ca are sens, daca ne aducem aminte sa belim ochii mai mult acum, ca aproape toti conservarii ne cred pe tusa.

 

Un chopper albastru (scuze, dar nu ar retinut modelul, cred ca Intruder mai vechi) , mergea regulamentar dinspre Coloane, la Gara de Nord, spre intersectia cu strada Grivita. Cand sa ajunga aproape in dreptul fantanii ce desparte sensurile, un taximetrist ii taie fatza perpendicular, dinsre stanga. Preocupat un pic sa o legene pe domnisoara pasager (cel putin asa mi s-a parut mie), motociclistul ftraneaza un pic tarziu, dar fandeaza la limita si evita sa se infiga in kurul taxiului. Noroc ca nu a blocat rotile si ca taximetristul a oprit si si-a cerut scuze, ca altfel cred ca iesea un pic show.

 

Bafta, asfalt uscat si mergeti ca si cum ati fi invizibili.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca o sa dezamagesc pe doritorii de sange si oase rupte, accidentul a fost evitat. Postul zic totusi ca are sens, daca ne aducem aminte sa belim ochii mai mult acum, ca aproape toti conservarii ne cred pe tusa.

 

Un chopper albastru (scuze, dar nu ar retinut modelul, cred ca Intruder mai vechi) , mergea regulamentar dinspre Coloane, la Gara de Nord, spre intersectia cu strada Grivita. Cand sa ajunga aproape in dreptul fantanii ce desparte sensurile, un taximetrist ii taie fatza perpendicular, dinsre stanga. Preocupat un pic sa o legene pe domnisoara pasager (cel putin asa mi s-a parut mie), motociclistul ftraneaza un pic tarziu, dar fandeaza la limita si evita sa se infiga in kurul taxiului. Noroc ca nu a blocat rotile si ca taximetristul a oprit si si-a cerut scuze, ca altfel cred ca iesea un pic show.

 

Bafta, asfalt uscat si mergeti ca si cum ati fi invizibili.

 

Extraordinar!!!

Puneti topicul sticky ca mor daca nu aflu cum s-a intamplat

Intrebare:

De ce nu a avut timp motociclistul sa franeze?

1)Era beat

2)Era drogat

3)Se scarpina in coor

4)Nu stiu; asfalt uscat

sms la 666. tarif 1 euro/sms orice retea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Extraordinar!!!

Puneti topicul sticky ca mor daca nu aflu cum s-a intamplat

Intrebare:

De ce nu a avut timp motociclistul sa franeze?

1)Era beat

2)Era drogat

3)Se scarpina in coor

4)Nu stiu; asfalt uscat

sms la 666. tarif 1 euro/sms orice retea

Hmmmm....

 

Daca cade unul cu un CBR din cauza unui taximetrist tampit... saracu de el... Oare cum o sa plateasca tati reparatia.... Dar daca pateste ceva unul cu un chopper e evident ca era drogat, scarpina in "coor" hmmmm.....

Tu nu stii... Oare de ce nu stii....SMS la 666...

Ar terbui sa pune administratorul profilul tau sticky. Sa te admira lumea cat de tampit esti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmmm....

 

Daca cade unul cu un CBR din cauza unui taximetrist tampit... saracu de el... Oare cum o sa plateasca tati reparatia.... Dar daca pateste ceva unul cu un chopper e evident ca era drogat, scarpina in "coor" hmmmm.....

Tu nu stii... Oare de ce nu stii....SMS la 666...

Ar terbui sa pune administratorul profilul tau sticky. Sa te admira lumea cat de tampit esti.

Ai uitat sa spui ca astia cu chopper/cruiser/custom nu se urca pe motor fara macar 2-3 beri la bord... Daca stau sa ma gandesc mai bine asta cred ca asta e de fapt motivul pentru care eu nu am ajuns nici o data pe motor la Biker's Bar (ca nu apucasem sa iau berile alea inainte altundeva) asa ca in mod jalnic am ajuns acolo cam de 2 ori pe scooter si in rest pe jos... Bine, daca nu arati a manelist astia nu te alunga de acolo (chit ca in vara asta a intrat chiar un grup de manelisti autentici in bar si au tuns-o scurt, la care eu cand i-am intrebat pe aia de la bar ce le-au facut sa fuga si ei mi-au spus "Nu le-am facut nimic, cred ca i-a speriat muzica...").

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmmm....

 

Daca cade unul cu un CBR din cauza unui taximetrist tampit... saracu de el... Oare cum o sa plateasca tati reparatia.... Dar daca pateste ceva unul cu un chopper e evident ca era drogat, scarpina in "coor" hmmmm.....

Tu nu stii... Oare de ce nu stii....SMS la 666...

Ar terbui sa pune administratorul profilul tau sticky. Sa te admira lumea cat de tampit esti.

 

Se vede treaba ca esti mai prost decat prevede legea daca nu intelegi un post asa de simplu

Aia era ca are chopper :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...