Sari la conținut

Tura Pe Langa Arges


Postări Recomandate

Incurajat de vremea frumoasa din ultima vreme, am scos-o si eu pe "mititica" azi la tarana :P

Fiindca m-am trezit destul de tarziu am lasat balta plecatul la munte si am zis sa ii dau o tura mai pe aproape.

Am fost pana la barajul de pe raul Arges si de acolo am intrat in offroad, am avut si traseu lejer de pamant pe care puteai merge si cu dacia la inceput, dar mai incolo am intrat pe albia partial secata a raului si a fost mai kewl .

Partea cea mai frumoasa a fost ratacirea printr-o padurice, traseu beton, noroi destul pe jos cat sa-ti alunece motorul in toate directiile. Din pacate la faza asta deja ramasesem fara baterii la aparat si am pierdut pozele cele mai frumoase :banana:

Dupa ce am iesit din padurice am mai ratacit fo 10-20 km pe drumurile care asigura accesul la sondele de petrol, apoi am dat in drumuri judetene si intoarcerea pe autostrada in Buc ...

Per total o tura scurta si faina ... tinand cont ca abia la ora 13 am plecat de acasa :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crted ca plange MIRCEA CU LACRIMI DE CROCODIL :banana: :crack: Da si eu acuma plang!!!!!! :blink: :huh: :P :banana:

 

 

Mi-a zis mircea ce ai patit, naspa man. Bine macar ca esti intreg ca moto se face :D Piese de pe ebay la greu si iesi super ieftinache :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...