Sari la conținut

HONDA speed replica


Postări Recomandate

O gasesti la FirstBike. O chinezarie in 4 timpi. Ar fi bine sa te feresti de chinezarii.

 

aaaa... pe anunt zicea ca e hoinda... si mi sa parut ca semana un pic cu cbr-ul... daca e first bikke si e in 4 timpi dau dracu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Eu nu-l pot numi motor.

E facut prost din toate punctele de vedere.

 

Era un anunt pe bikeshop... si era tot asa o chinezarie d-asta la 800 de euro numai ca era galbena... si ma intrebam eu ce-i asa ieftina plus ca nu era nici zgariata si aproape noua :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era un anunt pe bikeshop... si era tot asa o chinezarie d-asta la 800 de euro numai ca era galbena... si ma intrebam eu ce-i asa ieftina plus ca nu era nici zgariata si aproape noua :smoke:

 

arata binisor...totusi ii poti schimba "antenele" alea... da pacat ca nu e de calitate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata binisor...totusi ii poti schimba "antenele" alea... da pacat ca nu e de calitate

Carenele sunt de foarte proasta calitate, imi era frica sa apas prea tare sa nu crape, mi-era frica sa o ating! nici etrierul de la frana nu inspira incredere.

De ar fi doar "antenele" alea problema era ceva, dar asa toata motocicleta e o problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Carenele sunt de foarte proasta calitate, imi era frica sa apas prea tare sa nu crape, mi-era frica sa o ating! nici etrierul de la frana nu inspira incredere.

De ar fi doar "antenele" alea problema era ceva, dar asa toata motocicleta e o problema.

am auzit si eu una. sunetul in mers nu seamana deloc cu cel al unui motor in 4t.probabil din cauza lantului se auzea de parca alea legat de codita niste conserve care zdranganeau pe jos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O gasesti la FirstBike. O chinezarie in 4 timpi. Ar fi bine sa te feresti de chinezarii.

 

 

asta ii cea mai de gunoi copie dupa Honda CBR 600 RR are unu de la mine din zona

statea odata pe loc si l-am intrebat daca ma pot urca pe ea umpic... aiurea frana nu incetieste doar putin dupa care iti bloceaza roata si o mai zis cineva carenele is din plastic de cea mai proasta calitate suspensile is un rahat shi abea se intinde........

au motor ca si pe orice gunoi de ATV/QUAD/MOTOCICLETA chinezesc

motorul ii de origine HONDA care o fost pus pe vechile "HONDA CUB" prin ani 80-90

capacitate 110ccm , racit cu aer ............

 

etc.

cu un Aprilia Rs 50 il faci la cam orice capitol ...............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...