Sari la conținut

Tibias Interruptus......


$ilver
 Share

Postări Recomandate

Pacat omule. Insanatoshire grabnica. cel putzin este la sfarshit de sezon nu la inceput deci pana in martie te refaci.

 

PS: se pare ca shi mana a fost afectata sau asha desenezi tu. :ok:

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu fiu sacaitor dar ai putea spune ce viteza aveai inainte sa ataci curba ?

Bai, n-as putea spune exact dar treaba e ca eram intr-a cincea turat, terminasem o depasre si a cincea o dau cam pe la 60 asa ca aveam...

Treaba e ca in mod normal, as fi lasat motorul sa curga intr-a cincea in frana de motor si as fi luat curba aia fara probleme.

Vezi daca nu stai mai mult pe forum, te-au ajuns blestemele forumistilor :baldy:

Lasa ca o sa va para rau. Deja am inceput sa ma plictisesc de stat in casa, voi deveni in curand foarte irascibil, sarcastic si impertinent iar asta o sa se reflecte in posturile mele.... :ok:

Pacat omule. Insanatoshire grabnica. cel putzin este la sfarshit de sezon nu la inceput deci pana in martie te refaci.

 

PS: se pare ca shi mana a fost afectata sau asha desenezi tu. :moto:

Care Martie ma, ai inebunit? La sfarsitul lunii dau jos ghipsul si daca e vremea frumoasa o scot p-aia mica la niste ture sa-i incarc bateria (sa nu afle nevasta-mea ca ma bate cu carjele la cat se chinuie cu mine :lol: ).

Am ditamai julitura pe cotul drept dar daca tii neaparat fac un desen mai citet si ti-l trimit pe mail (eventual o reconstituire d-aia 3D ca la stirile ProTv) :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...