Sari la conținut

GSXR1000


todea
 Share

Postări Recomandate

ceva de circuit..cu suspensii,frane etc. daca mai investesc 2 mi sa-l fac acum de circuit unde ajung?! si ce fac cu investitia bagata in el de pana acuma?!o arunc la gunoi... mi-as lua un s1000rr da sa aiba stema lu suzuki

Adica suzuki nu are suspensii si frane? Stiam eu ca Suzuki nus motoare :banana: :banana:

Da, investitiile in motor sunt mereu o pierdere in final ;)

Ati inebunit toti cu s1000rr-ul ala :banana: ... dar daca tu asta vrei... se poate lipi o stema suzuki

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 122
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Adica suzuki nu are suspensii si frane? Stiam eu ca Suzuki nus motoare :banana: :P

Da, investitiile in motor sunt mereu o pierdere in final :banana:

Ati inebunit toti cu s1000rr-ul ala :banana: ... dar daca tu asta vrei... se poate lipi o stema suzuki

 

asta cu s1000 rr ii ca si cand a aparut jolie pe ecrane ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta cu s1000 rr ii ca si cand a aparut jolie pe ecrane ;)

Nu-mi spune ca te-ai dat si tu la drive test si anul asta muncesti ca sa iti iei motoreta asta de 13.000 Euro. Umm nu degeaba o fi castigat premiul pentru "Best of the Best"; "Best Superbike for 2010"; "Motorcycle of the Year" ... :banana:

Eu n-as avea tupeul sa o dau pe circuit, la pretul asta :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi spune ca te-ai dat si tu la drive test si anul asta muncesti ca sa iti iei motoreta asta de 13.000 Euro. Umm nu degeaba o fi castigat premiul pentru "Best of the Best"; "Best Superbike for 2010"; "Motorcycle of the Year" ... :banana:

Eu n-as avea tupeul sa o dau pe circuit, la pretul asta :banana:

 

nunu..inca nu m-am urcat pe ea ca mi-e frica de rate ;)

oricum nu-s fixat pe bicicleta asta...presimt ca apare ceva tare de la suzuki anu asta :banana: dar a mea e tot la vanzare. te bagi? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nunu..inca nu m-am urcat pe ea ca mi-e frica de rate

oricum nu-s fixat pe bicicleta asta...presimt ca apare ceva tare de la suzuki anu asta :banana: dar a mea e tot la vanzare. te bagi? :banana:

;) Hahaha, abia mi-am luat alta...si suzuki nu ma atrage, fiecare are fetisurile lui :P

Dar dau veste in popor :banana: (fa si tu un anunt oficial)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana: Hahaha, abia mi-am luat alta...si suzuki nu ma atrage, fiecare are fetisurile lui :banana:

Dar dau veste in popor :banana: (fa si tu un anunt oficial)

 

25k km carte service,pc3,racefit growler,servisat doar la suzuki,o tona de facturi,pret 5500

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica suzuki nu are suspensii si frane? Stiam eu ca Suzuki nus motoare :banana: :P

Da, investitiile in motor sunt mereu o pierdere in final :banana:

Ati inebunit toti cu s1000rr-ul ala :banana: ... dar daca tu asta vrei... se poate lipi o stema suzuki

Intr-adevar, nu-s motoare...sunt "avioane" ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) Eeee...lasa ca nu toti au hayabusa :banana: Vezi ca vin la Timisoara prin vara...poate te dai disparuta :banana:

Ai unde sta ? Stai la mine !!!! Hhihihih !

Cum sa nu, te astept, mandro ! Pup !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stau in Arad. Ne auzim pe mess, ca ne trage Todea de urechi! ;)

 

 

nu mai fac anunt oficial ca nu am chef de toti barfitorii..are si mobra mandria ei :banana: ma bazez pe tine ca mi-l vinzi :banana:

Editat de todea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai fac anunt oficial ca nu am chef de toti barfitorii..are si mobra mandria ei :banana: ma bazez pe tine ca mi-l vinzi :banana:

Pe ale mele le-am scapat in 2 saptamani, ale altora insa nu am asa succes :banana: Dar incercam...mie ce-mi iese? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe ale mele le-am scapat in 2 saptamani, ale altora insa nu am asa succes :banana: Dar incercam...mie ce-mi iese? ;)

 

la ora actuala depinde mult de pret..oricum mai jos de atat nu merg doar daca clientul renunta la accesorii.efortul tau nu o sa ramana nerasplatit :banana:

Editat de todea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stau in Arad. Ne auzim pe mess, ca ne trage Todea de urechi! ;)

 

Pe cand plecarea ? Si eu trebuie sa ma deplasez de la Bucuresti la Timisoara sa o vad pe Panterutza . Poate facem un drum comun ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai adus motorul in tara calare pe el sau pe platforma/remorca/in duba etc.?

 

Sunt curios doar daca ai venit cumva pe el din UK pana in Ro cum a fost plimbarea. ;)

 

nu ie nici o placere a parcurge atata drum pe autostrada ;)

dus-intors pe platforma

Mesaj completat

http://www.motorcyclenews.com/Performance-Bikes/

 

inca un motor de temut desi au trecut 6 ani :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Spania ai fost cu ea? Am vazut ca multor englezi le-a placut o mica plimbare pana in Spania si Pyrenees. Un site mai vechi

http://www.btinternet.com/~ultrablade/index.html dar cu informatii destul de utile, cred. Pare interesant si pt mine dar eu am de mers 3500km de aici, din Anglie e mult mai putin ;). Cred ca ar merita un concediu de asta on road daca iti place genul asta de distractii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Spania ai fost cu ea? Am vazut ca multor englezi le-a placut o mica plimbare pana in Spania si Pyrenees. Un site mai vechi

http://www.btinternet.com/~ultrablade/index.html dar cu informatii destul de utile, cred. Pare interesant si pt mine dar eu am de mers 3500km de aici, din Anglie e mult mai putin :D. Cred ca ar merita un concediu de asta on road daca iti place genul asta de distractii.

 

la englezi daca le areti o poza cu un drum liber si insorit i-ai convins din prima ;)

Pana acum toate concediile le-am petrecut in tarisoara nostra dar vara asta cred ca o sa aleg o alta destinatie si daca mai ramane timp poate ajung si pe acasa daca nuh la anul.Mi-am pus in plan Cipru, fara motor sau Croatia cu motor dar si Spania cu motor suna destul de bine.Daca as alege Spania sigur prima destinatie ar fi Motorland-Aragon :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la englezi daca le areti o poza cu un drum liber si insorit i-ai convins din prima ;)

Pana acum toate concediile le-am petrecut in tarisoara nostra dar vara asta cred ca o sa aleg o alta destinatie si daca mai ramane timp poate ajung si pe acasa daca nuh la anul.Mi-am pus in plan Cipru, fara motor sau Croatia cu motor dar si Spania cu motor suna destul de bine.Daca as alege Spania sigur prima destinatie ar fi Motorland-Aragon :D

 

Aici are dreptate Ice Queen : daca poti si ai unde , mergi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Croatia cu motorul e fenomen ;) De doua ori am fost si probabil mai fac odata tura de 1000km (800 pe autostrada) pana acolo la litoralul lor anul acesta. Numarul motocicletelor sport de acolo venite din diferite tari este foarte impresionant. Am vazut si de GB cateva. Scandinavi pe tourere nemtesti vin garla. Cazare gasesti ieftin si curat. Mancarea e buna cam peste tot, chefuri de noapte si ziua pe plaja gasesti pe insula Pag, Parcurile nationale si cascadele lor sunt fotomodele bunicele si drumurile sunt ca-n palma cam peste tot. Pe insula Krk am dat de ceva denivelari pe anumite portiuni ce nu au placut bladeului dar ne-am descurcat si oricum rar vezi acolo asa ceva. Problema este ca plajele nu sunt cu nisip. Asta inseamna ca iti rupi picioarele cand intri in apa dar culoarea si claritatea apei este fenomenala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...