Sari la conținut

Poze


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

  • 6 months later...
  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Motoreta de fetita :crack:



In realitate pare a fi darul oferit sistemului nord-coreean de catre niponi, in vederea aplanarii conflictului din peninsula.

Poza a fost imortalizata de catre un spion din comuna Baicoi ajuns in centrul de comanda al rachetei atomice, ce se doreste lansata la o distanta de cel putin 10km din locatia cu pricina. Testele vor fi facute impreuna cu cei 5l de benzina din modelul importalizat.

 

P.S : Astept contactul cu spionul baicoian pentru preluarea celorlalte dovezi edificatoare in privinta fotoliului din poza folosit de catre regeleion.



PS2: V-ati putea intreba de ce spionul e din Baicoi...well si eu astept raspunsul :crack:

post-12201-0-74200200-1366875059_thumb.jpg

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna ziua...scuzati deranjul...nu am citit cu mare atentie acest topic,dar vad ca e ceva legat de poze..Sunt fotograf amator,locuiesc in Bucuresti,si as dori sa va propun o intalnire,undeva,o locatie aleasa de voi, care doriti, pentru o sedinta foto (NO MONEY, FREE PHOTOS)...as dori sa mai adaug cateva poze la pagina mea pe aceasta tema, motociclismul feminin...desigur, pozele se pot face si individual, care cu siguranta le veti primi in totalitate pe e-mail in cel mai scurt timp dupa prelucrare...Aici o sa gasiti cateva poze facute de mine https://www.facebook.com/pages/Bobel-Photography/143769229134661?fref=ts pentru a va convinge de calitatea si modul de fotografiere... Va astept cu un mesaj pe pagina de facebook pentru cele interesate... ;)..o zi placuta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' cu baieti n-o faci?

 

 

Ba da....se pot face poze si cu baieti....de ce nu....tot ce vreau e sa prind mai multa experienta in arta fotografiei...

 

 

PS: sry... n-am putut sa ma abtin :peace:

Editat de DaggT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=936044

Imi place cum ai pus din photoshop motion blur la roti in poza a 3-a ... :))) doar ca ai uitat sa stergi cricu' :)) ... sau ce-ti atarna acolo ? :dropsmilie:

(stiam eu ca motociclistele au oo, dar nu si ... cric)

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NervOptik aici te-ai inselat. Chestia aia nu este "cricul". Daca te uiti atent la pozele 1 si 2 vei vedea ca "atarna" ceva din motocicleta (furtun sau altceva, nu imi dau seama). Cricul e un pic mai in spate.

Editat de robertkiran
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NervOptik aici te-ai inselat. Chestia aia nu este "cricul". Daca te uiti atent la pozele 1 si 2 vei vedea ca "atarna" ceva din motocicleta (furtun sau altceva, nu imi dau seama). Cricul e un pic mai in spate.

io ma insel mereu ... tocmai asta e farmecul :)))

tre sa recunosc ca e sexuasa mobra lu ravenitza ...foarte masculina si am am devenit usor invidios ... pe furtunasele de la prea-plin :P

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=936044

Imi place cum ai pus din photoshop motion blur la roti in poza a 3-a ... :))) doar ca ai uitat sa stergi cricu' .. sau ce-ti atarna acolo ?

(stiam eu ca motociclistele au oo, dar nu si ... cric)

 

 

io ma insel mereu ... tocmai asta e farmecul

tre sa recunosc ca e sexuasa mobra lu ravenitza ...foarte masculina si am am devenit usor invidios ... pe furtunasele de la prea-plin

 

 

e returul de la radiator (supraplinul),cauta anturaj cu voi baiatul

:)

 

Of of of, tre sa te iei tu mereu de mine....

Raspunsul ti l-ai dat singur, apoi si baietii. Este furtunasul de la supraplin. Eu nu am prelucrat poza, asa a iesit din aparat ;)

Editat de Ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Isi permite, doar e singurul barbat de pe motociclism.ro care face copii frumosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Isi permite, doar e singurul barbat de pe motociclism.ro care face copii frumosi.

Ahahahaha ... ofer retzeta la fiole pentru doritoare :D

Se pastreaza la congelator.

 

P.S. Mai e si cicloburu ... da' e deja batran :)))

 

e returul de la radiator (supraplinul),cauta anturaj cu voi baiatul

Da mai radiator ... esti gelos? :P

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahahahaha ... ofer retzeta la fiole pentru doritoare

Se pastreaza la congelator.

 

Uite te la acest film si vb dupa, oricum.. cam semeni cu pers principal. :crack:

 

P.S. Mai e si cicloburu ... da' e deja batran : ))

Si dupa tine la fel strigam ;)

 

 

UP cu fetele, pana nu acapareaza mosnegii moto si acest topic. :tempted:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=936044

Imi place cum ai pus din photoshop motion blur la roti in poza a 3-a ... :))) doar ca ai uitat sa stergi cricu' :)) ... sau ce-ti atarna acolo ? :dropsmilie:

(stiam eu ca motociclistele au oo, dar nu si ... cric)

Nervule nu e facatura. Uita-te la par si maieu...daca statea pe loc nu mai erau "in vant".

Ii atarna ceva dar nu cricul .

 

Later edit : Am vazut dupa ce am postat ca s-a dezbatut problema atarnatului

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce parbriz sa-i fac?

 

acum 2 saptamani, la victoriei, un amic de-al tau s-a dat pe o roata si a facut praf parbrizul motoretei. Cand a venit platforma am vazut ca e un f4i identic cu al tau ( inclusiv stelutele de pe carena )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...