Sari la conținut

Se vinde Dnepr!


Irod
 Share

Postări Recomandate

Vand Dnepr modificata, cum se vede

 

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...992-157254.html

 

, roata spate BMW, filtre aer sport, scarite avansate, aprindere noua, rezervor latit, necesita reparatii! Pret 900 E. Motocicleta poate fi vazuta in Curtea de Arges. O vand pentru ca nu am timpul necesar reparatiilor.

 

 

Telefon de contact 0767270792 sau rdorinel@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O mai lua curbe cu roata aia "patrata"? :yikes:

 

La 900 eu si "necesitand si reparatii" io zic ca e super-afacere! :yikes:

 

 

 

Pretu oricum nu e batut in cuie, asa ca va rog numai cei care sunt cu adevarat interesati de ea sa dea replay. Motoru e super si sincer de "cunoscatori" in de toate mi s-a cam luat. Eu unu nu sunt si nici "nu ma laud". Daca era sa ne intalnim la un drum nu mai era loc de mistouri :kiss: cred ca o admirai si gata n, nu crezi?

 

>iti cumpar eu bijuteria daca imi explici cum ai facut-o sa aiba 38CP.

 

 

S-or mai fi pierdut vreo 2-3 pe drum:P dar dak esti interesat ne putem auzi, ai datele mele de contact.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pretu oricum nu e batut in cuie, asa ca va rog numai cei care sunt cu adevarat interesati de ea sa dea replay. Motoru e super si sincer de "cunoscatori" in de toate mi s-a cam luat. Eu unu nu sunt si nici "nu ma laud". Daca era sa ne intalnim la un drum nu mai era loc de mistouri :yikes: cred ca o admirai si gata n, nu crezi?

 

Am avut Nipru 2 ani si "sincer" EU POT sa dau o parere de "cunoscator". :yikes: Si nu imi plac Niprele cioparite si cu roti de masina pe spate. Asta e parerea mea proprie si personala, nu impun nimanui sa tina cont de ea.

In plus de asta al tau are si defectiuni tehnice. Poti sa specifici detaliat aici pe public tot ce are nevoie sa fie reparat, mai ales ca pretul e destul de ridicat, ca sa stie si oamenii sa isi faca o idee nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...