Sari la conținut

Vand Hoinar!


"Fanes"
 Share

Postări Recomandate

salutare !

 

M-am decis sa dau si eu hoinarul pt ca zace in magazie de un an si nu am mai avut timp sa ma ocup de el!

Anul fabricatiei este 1992, motocicleta este inmatriculata, are inspectia tehnica periodica inca valabila pana pe data de 30.03.2009.

Momentan motorul este desfacut deoarece am inceput sa strang piese ca sa pun motorul la punct .

Am reusit sa strang urmatoarele piese : un alt ambielaj (donat de un prieten) desi am ambielajul bun, un piston(care sa vede in imagine), segmenti(putin uzati dar mi-a mai promis cineva segm. noi de mobra), garnituri de chiuloasa. Ceea ce lipseste(adica nu lipseste dar ar fi necesar) un cilindru mai bun...si un rezervor.

pe langa asta mai am si alte piese... chiar si un cadru in plus pt cine doreste.

 

Motorashul se poate vedea in Ialomita, loc. Tandarei!

 

Pretul este de 3 mil(fix) sau 4mil (negociabil)... fiecare cum doreste! :D :scratch:

 

In una dintre poze vedeti cum arata cand inca era functionala!

post-29307-1232877468_thumb.jpg

post-29307-1232877474_thumb.jpg

post-29307-1232877478_thumb.jpg

post-29307-1232877484_thumb.jpg

post-29307-1232877557_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare !

 

M-am decis sa dau si eu hoinarul pt ca zace in magazie de un an si nu am mai avut timp sa ma ocup de el!

Anul fabricatiei este 1992, motocicleta este inmatriculata, are inspectia tehnica periodica inca valabila pana pe data de 30.03.2009.

Momentan motorul este desfacut deoarece am inceput sa strang piese ca sa pun motorul la punct .

Am reusit sa strang urmatoarele piese : un alt ambielaj (donat de un prieten) desi am ambielajul bun, un piston(care sa vede in imagine), segmenti(putin uzati dar mi-a mai promis cineva segm. noi de mobra), garnituri de chiuloasa. Ceea ce lipseste(adica nu lipseste dar ar fi necesar) un cilindru mai bun...si un rezervor.

pe langa asta mai am si alte piese... chiar si un cadru in plus pt cine doreste.

 

Motorashul se poate vedea in Ialomita, loc. Tandarei!

 

Pretul este de 3 mil(fix) sau 4mil (negociabil)... fiecare cum doreste! :D :scratch:

 

In una dintre poze vedeti cum arata cand inca era functionala!

Sunt garnituri de carter nu are garnitura de chiulasa.

Numai bine si spor la vanzare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 mil.....

eu dau mobra in stare de functionare foarte buna(multe piese noi in motor) cu 3,5 mil....

 

 

4 mil negociabil!!! sau 3 mil fix! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
..misto! si ce-ti iei acum?

 

 

buna gluma... ;) ...mai strang inca o mie de euro... si cu banii de pe hoinar (plus inca ceva de la mine) fac actele la motorul ce va urma :burnout:

 

 

oricum hoinarul este dat bine! cuiva care vrea sa il faca original! abia astept sa-l vad! Sper sa se tina de cuvant domnul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu-l dai, spune-mi, ca ti-am gasit un posibil client...

Ii pasez numarul tau de telefon si ii dai tu mai multe detalii...

 

Este o persoana care canta folk prin diferite cluburi bucurestene, si isi doreste inca din tinerete un honiar(omu e fost mecanic, si se pricepe sa-l faca)....nu e foarte instarit, si de aceea i-a suras ideea cu hoinarul tau, asa ca....ramane sa vorbim :burnout:

 

Bafta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu-l dai, spune-mi, ca ti-am gasit un posibil client...

Ii pasez numarul tau de telefon si ii dai tu mai multe detalii...

 

Este o persoana care canta folk prin diferite cluburi bucurestene, si isi doreste inca din tinerete un honiar(omu e fost mecanic, si se pricepe sa-l faca)....nu e foarte instarit, si de aceea i-a suras ideea cu hoinarul tau, asa ca....ramane sa vorbim :burnout:

 

Bafta ;)

 

Hoinarul s-a dat ...dar mai am piese...le bag la bursa comunistelor pt cei interesati...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...