Sari la conținut

service si transport moto


enash1981
 Share

Postări Recomandate

---transport si service pentru orice tip de motocicleta

---intreaga gama de uleiuri MOTUL

---piese si accesorii pentru motociclete japoneze

 

 

pentru mai multe detalii:

COSTI 0728788310

ADI 0745923413

ulei Motul 510 2T la bidon de 4L, ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

salut!

 

sunt unu` dintre clientzii servisului baietzilor, shi n`am sa spun decat un singur lucru: baietzii sunt de mare angajament shi de viatza, se pricep foarte bine la ce fac, au fost in stare sa`mi aduca la viatza BMW-ul care zacea de 7 luni de zile fara nici un fel de sperantza, vin dupa primii 40 de km facutzi azi shi nu pot decat sa am cuvinte de lauda pentru baietzi.

 

super profesionishti, punctuali, shi de cuvant. am mai avut experientze neplacute cu "mecanici" care se pricep la toate, da` care de fapt nu`s buni decat de schimb de ulei, shi nici de ala ca lumea.

 

cat despre pretzuri, dupa 2 saptamani de lupte cu batranul BMW, schimbat diferite piese shi piesulitze prin el, nu pot sa spun decat ca ce mi`a spus COSTI in prima zi, ca pretzurile sunt bune, pe langa faptu` ca a avut dreptate, chiar a fost un understatement din partea lor.

 

recomand cu caldura, baietzii sunt pasionatzi shi se pricep foarte bine si la mecanica si la parte de electrica (beleaua mea). mergeti cu incredere.

 

p.s. nu am fost platit sa fac reclama, este fix impresia mea dupa ce am lucrat cu baietzii la garaj. :unsure: :blink: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietii, hai sa va dau o "tema" de meditat:

/index.php?showtopic=338649

 

Click pe link, apoi astept raspuns cam cu ce ar putea fi de vina si cam cat ar costa si sa vin, sa facem o diagnoza, sa vedem cum bugetam operatiunea.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietii, hai sa va dau o "tema" de meditat:

/index.php?showtopic=338649

 

Click pe link, apoi astept raspuns cam cu ce ar putea fi de vina si cam cat ar costa si sa vin, sa facem o diagnoza, sa vedem cum bugetam operatiunea.

mai mult ca sigur treaba e de electrica treci pe la noi diagnosticam gratis si dupa mai vedem "cum bugetam situatia" da un tel cand vrei sa rezolvam

Editat de enash1981
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ,

 

cum zice si colegul costi,

 

fara dar si poate este vb de o problema electrica , aceasta se rezolva cu aparatul de masura si nervi de otel

 

asa ca te asteptam la noi .....

 

 

asfalt uscat

Editat de ludo3005
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...