Sari la conținut

David Mann desene


wulfy2001
 Share

Postări Recomandate

sper ca v-ati uitat ieri la OCC....au facut un chopper dedicat lui David Mann.......super.

B.

La vreamea cand au facut ei motorul asta David era in spital pe moarte. Pe mine m-a lasat masca linia rezervorului. Parca e o linie care nu se mai termina... intrati pe situl OCC sa o vedeti cum arata din spate... fara cuvinte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Salutari , chestia spusa mai devreme in legatura cu Photoshop CS2 care poate mari o poza fara sa ai strice rezolutia e incorecta . Simgurul mod de a mai mari un pic mai mult pozele este de a face cam cum a zis Shobolanul si inca o chestie , putin noise dar f putzin si nu trebe exagerat cu nici unul din efecte adica blur,sharpen si noise dar oricum sa nu-si faca nimeni iluzii cu nu stiu ce calitate... :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

am primit acesta gallerie pe mail ,sunt 290 desene ....si o inpartasesc cu voi...ia uitativa ca merita

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/dwight_west2...hCM5REBiGkCmKsA

 

va salut L&R roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apai pacat ca o stricat pozele cu e-mailu' lui....

na pai ce sa fac mai black...macar am mai vazut desene, care sa le caut ce nu le aveam...asta ete ,ce am primt viam aratat

 

VIATAI DURA nam cei face :welcome:) :ok:

 

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...