Sari la conținut

ATENTIE ...


TOR
 Share

Postări Recomandate

Vizitator rock46hunt
Bai baiete ,esti dus rau de tot cu pluta ,la cat de psihopat esti nu m-ar mira sa ai un perete plin cu poze si citate de ale mele , atata timp cat imi verifici periodic profilul/activitatea de pe forum .Incerc sa-ti inteleg obsesia ,nu ai fost in stare sa realizezi nimic in viata ,nici in plan material nici familial ,si acum ai in sfarsit un scop in viata : sa distrugi clubul moto tulcean incepand bineinteles de la varf .Ar trebui sa-i multumesti lui Dumnezeu ca inca esti OK ,rau este cel mai usor sa faci ,dupa cum prea bine stii , asa usor poate zbura o bata/pumn/picior/etc din neant ,dar razbunarea este arma prostului ,si crede-ma ca oricat m-as stradui nu ma pot cobora la nivelul tau .In privinta clubului ,ce te fute pe tine grija de el ,sau suferi ? Esti chiar amuzant cu cata nonsalanta iti afisezi prostia pe forum ,esti CAN -CAN -ul zilnic si gratuit .Ti-am mai oferit odata locul meu ,ti-l mai ofer si acum daca asta iti aduce pacea sufleteasca ( bineinteles cu acceptul rebelilor ) .

P.S. - nu ma mai plictisi cu mesaje private , OBSEDATULE !

- in privinta demisiei mele ,iarasi ,ce te fute grija pe tine ?

- hai circare cu replica ,nu uita sa folosesti psihologia inversa .

 

 

da ma,am barca si ma dau cu ea...sic ca tu nu ai!

de ce incerci sa ma intelegi,nu are rost!

daca tot stii ca eu nu am realizat nimic in viata,poate ne spui si noua ce ai realizat tu...asa se intelege,ca tu ai realizat...

lui dumnezeu multumeste-i tu,probabil crezi in el si vezi ca nu ai un comportament demn de un presedinte...picioare,bite si alte prostii care dupa parerea mea doar prosti le folosesc ptr a se face intelesi ptr ca altfel nu au cum...esti din aceasta categorie?

si spre uimirea ta,nu ma fute grija nici de tine,nici de amaritul tau de club,doar ma amuza faptul ca se intimpla cum am prevazut...

asa ca dupa cum ti-am mai scris ,cum ai aparut asa o sa si dispari...

mai stam de vorba peste ceva ani si tot nu o sa ai curajul sa recunosti ca ati facut o prostie si ati transformat un hobi intro religie cu ritualuri de intilnire vinerea si mers in grup....

era mai simplu in urma cu un an...ati complicat lucrurile si uite rezultatul....

esti foarte suparat si mihnit....ti-ai facuto cu mina ta,la fel ca si cu fotografia de pe locul 3!

ce sa-ti urez...sa ai parte de tot ce-ti doreste gruparea de gherila...(minte),nu altceva!

Editat de rock46hunt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bai baiete ,esti dus rau de tot cu pluta ,la cat de psihopat esti nu m-ar mira sa ai un perete plin cu poze si citate de ale mele , atata timp cat imi verifici periodic profilul/activitatea de pe forum .Incerc sa-ti inteleg obsesia ,nu ai fost in stare sa realizezi nimic in viata ,nici in plan material nici familial ,si acum ai in sfarsit un scop in viata : sa distrugi clubul moto tulcean incepand bineinteles de la varf .Ar trebui sa-i multumesti lui Dumnezeu ca inca esti OK ,rau este cel mai usor sa faci ,dupa cum prea bine stii , asa usor poate zbura o bata/pumn/picior/etc din neant ,dar razbunarea este arma prostului ,si crede-ma ca oricat m-as stradui nu ma pot cobora la nivelul tau .In privinta clubului ,ce te fute pe tine grija de el ,sau suferi ? Esti chiar amuzant cu cata nonsalanta iti afisezi prostia pe forum ,esti CAN -CAN -ul zilnic si gratuit .Ti-am mai oferit odata locul meu ,ti-l mai ofer si acum daca asta iti aduce pacea sufleteasca ( bineinteles cu acceptul rebelilor ) .

P.S. - nu ma mai plictisi cu mesaje private , OBSEDATULE !

- in privinta demisiei mele ,iarasi ,ce te fute grija pe tine ?

- hai circare cu replica ,nu uita sa folosesti psihologia inversa .

 

 

Vai domnu presedinte,se poate,ati scris cuvintul FUTE

Rusine! :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
FUTE..nu fute ..te fute ...???ba pulica ...MUAHAHAHAHAHA

 

ba pulica,ce zici de un sex oral?

il vei primi curind,crezi ca te satisface...vedem ca-l ceri cu inversunare!

nu conteaza ce vrei tu,doar ce vei primi tu!!! :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"atata timp cat imi verifici periodic profilul/activitatea de pe forum"

 

 

Domnu Presedinte sau Ex-Presedinte,nu stim cu sa va catalogam,va deranjeaza daca va verificam profilul si activitatea de pe forum?

Dar nu este liber sa o facem?

Sau Presedinti de moto cluburi sunt niste VIP-uri si au alt statut?

Cand va-ti inregistrat pe acest forum ati acceptat niste conditii,acum ce faceti,nu mai sunteti de acord cu ele?

Sincer,noi credeam ca altcineva este obsedatul,dar pina la proba contrarie si dv aveti dreptul la opinie!

Editat de gruparea de gherila
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor,nu am treaba nici cu unii nici cu altii,dar nu credeti ca balacareala asta pe un forum public ar trebui sa inceteze odata si o data? Sunt tulcean,dar cand vad disputele astea fara noima care ne fac de ras in fata unei comunitati moto nationale constientizez ca suntem deja vazuti ca un element de "asa nu" de catre ceilalti forumisti care mai citesc din greseala lucrurile deosebit de interesante si de constructive care se scriu pe aici (ati prins ironia sper). Macar de se concretiza ceva dupa toata baia asta cu noroi,dar vad ca se insista si nu inteleg motivul...trebuie un grup sa demonstreze ca este deasupra celuilalt ? la cum vad eu lucrurile de pe meridianul zero,cand voi reveni in Tulcea ,voi evita probabil sa fac parte dintr-un club exact din considerentele amintite mai sus; nu vreau sa imi fac 10 prieteni si alti 10 dusmani intrand intr-un club prins intr-un permanent conflict; Ma rog,nu am eu darul vorbirii sa ma exprim asa cum as vrea,insa ca tulcean motorist,nu imi place deloc ce vad (ca outsider) din cauza faptului ca nu inteleg ce naiba a alimentat conflictul asta pana acum si nici nu inteleg cine sunt gasca "buna" si cine gasca "rea"; nu m-am dat cu voi pe motoare pentru ca sunt unde sunt,insa am citit ce s-a scris pe forumurile danube rebels (sunt doua,bineinteles) incercand sa inteleg ceva,si nu am reusit... Din auzite am inteles ca ar fi fost un conflict personal intre o mana de oameni care au matrasit imaginea comunitatii moto tulcene in tara. Daca cineva poate arunca un rezumat la obiect aici sa inteleaga si prostii ca mine ce se intampla,as aprecia enorm (fara atacuri de orice natura la adresa oricui).

 

Sa fiti iubiti si asfalt incins (cu totii ca avem aceeasi pasiune indiferent de tabere)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor,nu am treaba nici cu unii nici cu altii,dar nu credeti ca balacareala asta pe un forum public ar trebui sa inceteze odata si o data? Sunt tulcean,dar cand vad disputele astea fara noima care ne fac de ras in fata unei comunitati moto nationale constientizez ca suntem deja vazuti ca un element de "asa nu" de catre ceilalti forumisti care mai citesc din greseala lucrurile deosebit de interesante si de constructive care se scriu pe aici (ati prins ironia sper). Macar de se concretiza ceva dupa toata baia asta cu noroi,dar vad ca se insista si nu inteleg motivul...trebuie un grup sa demonstreze ca este deasupra celuilalt ? la cum vad eu lucrurile de pe meridianul zero,cand voi reveni in Tulcea ,voi evita probabil sa fac parte dintr-un club exact din considerentele amintite mai sus; nu vreau sa imi fac 10 prieteni si alti 10 dusmani intrand intr-un club prins intr-un permanent conflict; Ma rog,nu am eu darul vorbirii sa ma exprim asa cum as vrea,insa ca tulcean motorist,nu imi place deloc ce vad (ca outsider) din cauza faptului ca nu inteleg ce naiba a alimentat conflictul asta pana acum si nici nu inteleg cine sunt gasca "buna" si cine gasca "rea"; nu m-am dat cu voi pe motoare pentru ca sunt unde sunt,insa am citit ce s-a scris pe forumurile danube rebels (sunt doua,bineinteles) incercand sa inteleg ceva,si nu am reusit... Din auzite am inteles ca ar fi fost un conflict personal intre o mana de oameni care au matrasit imaginea comunitatii moto tulcene in tara. Daca cineva poate arunca un rezumat la obiect aici sa inteleaga si prostii ca mine ce se intampla,as aprecia enorm (fara atacuri de orice natura la adresa oricui).

 

Sa fiti iubiti si asfalt incins (cu totii ca avem aceeasi pasiune indiferent de tabere)!

 

 

Fartate,da ce cauti acolo,te-ai ratacit?

Acum sa dam dovada de bun simt,noi gruparea de gherila,ai lasam pe cei mai mici(adica marele club moto Tulcean) sa-ti explice tie cum stau lucrurile iar daca nu o sa intelegi nimic sigur ne vei cauta cand vei veni acasa!

Asa ca noi iti uram rabdare si intelegere,sigur ai sa intelegi ce se intampla aici la Tulcea!

Asta cu asfalt incins nu am mai vazut-o pana acum,dar suna mai bine ca ASFALT USCAT SI RESPECT! :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fartate,da ce cauti acolo,te-ai ratacit?

Acum sa dam dovada de bun simt,noi gruparea de gherila,ai lasam pe cei mai mici(adica marele club moto Tulcean) sa-ti explice tie cum stau lucrurile iar daca nu o sa intelegi nimic sigur ne vei cauta cand vei veni acasa!

Asa ca noi iti uram rabdare si intelegere,sigur ai sa intelegi ce se intampla aici la Tulcea!

Asta cu asfalt incins nu am mai vazut-o pana acum,dar suna mai bine ca ASFALT USCAT SI RESPECT! :makeout:

 

Eh,nevoia m-a adus unde sunt acum,dar nu uit de unde am plecat :wink:,tot ca magaru' spre casa trag !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vreau sa beau o bere cu clubul..ma invita cineva??

 

Fi mai specific,cu care dintre cluburi ?! :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
Fi mai specific,cu care dintre cluburi ?! :makeout:

 

salut!

nu pot sa-ti spun decit ca in tulcea este doar un "mare" club moto...rebels of danube!

cu multe reguli si multe functii!

 

 

http://danube-rebels.myforum.ro/viewtopic.php?t=95

 

 

aici gasesti raspunsul si tot aici ai sa faci si diferenta dintre gruparea de gherila si rebels of danube...tu alegi!

Editat de rock46hunt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai,eu stiu ca sunt doua forumuri cu administratie diferita...acum daca or fi doua cluburi...nu mai stiu,asta este si motivul pentru care am rugat pe cine este in masura sa imi dea si mie niste lamuriri de ordin general; pe scurt,ignora-ma,sunt inca in stadiul de "confuz" :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
Mai,eu stiu ca sunt doua forumuri cu administratie diferita...acum daca or fi doua cluburi...nu mai stiu,asta este si motivul pentru care am rugat pe cine este in masura sa imi dea si mie niste lamuriri de ordin general; pe scurt,ignora-ma,sunt inca in stadiul de "confuz" :makeout:

 

 

parerea mea este ca doar rocket1982 sau amatoru te pot ajuta...restul nu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....sau in ghips. Sau cu motoarele in punga.

 

EEK!!!, daca nu esti si tu vreun "razbunator", ceea ce nu ne-ar mira, citeste si tu ce s-a scris pe aici si te lamuresti. De acolo....depinde cit creier ai ca sa alegi partea. Sau nu, ma rog, nu te obliga nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai,eu stiu ca sunt doua forumuri cu administratie diferita...acum daca or fi doua cluburi...nu mai stiu,asta este si motivul pentru care am rugat pe cine este in masura sa imi dea si mie niste lamuriri de ordin general; pe scurt,ignora-ma,sunt inca in stadiul de "confuz" :makeout:

 

Desi le-am dat inaintate celor mai mici,adica "marele"club moto rebels of danube si reprezentantilor clubului,acestia nu s-au sinchisit sa-ti raspunda,doar au citit!

Noi credem ca totusi ai putea sa faci singur diferenta,nu credem ca te-am putea ajuta nici noi ,nici ceilalti!

Asta este parerea gruparii de gherila! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok,ma dumiresc eu pana la urma cum stau lucrurile,am ceva informatii de la care sa incep. Apreciez totusi ambele tabere ca nu au sarit una la gatul alteia pana acum (sper sa nu vorbesc prostii). Am sa imi pastrez obiectivitatea in continuare si sper sa imi fac o imagine nealterata (sper eu buna) a ceea ce se intampla pe acolo.

 

Asfalt incins si curbe faine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

sper sa te dumiresti...vad ca oameni din clubul moto tulcean , nu ti-au sarit in ajutor...

asa ca esti pe cont propiu...sa fii corect,conteaza cel mai mult! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O mica corectura... gruparea de gherila nu are membri, nu are presedinte, nu are statut, deci suntem aia multi care nu vor sa salute cu ,,traiti D`on PRESEDINTE", nu vrem sa mancam papanasi, vrem sa primim printre prieteni pe oricine fara sa-l supunem la vot sau la teste, oricine e binevenit cu

conditia sa fie bait de gasca, sa-i placa distractia, mersul pe moto etc.

Apropo, ati stabilit in sedinta care-i ultimul sa stinga lumina?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O mica corectura... gruparea de gherila nu are membri, nu are presedinte, nu are statut, deci suntem aia multi care nu vor sa salute cu ,,traiti D`on PRESEDINTE", nu vrem sa mancam papanasi, vrem sa primim printre prieteni pe oricine fara sa-l supunem la vot sau la teste, oricine e binevenit cu

conditia sa fie bait de gasca, sa-i placa distractia, mersul pe moto etc.

Apropo, ati stabilit in sedinta care-i ultimul sa stinga lumina?

 

Apropo, daca tot esti nou venit pe forum, completeaza-ti datele la profil... asa-i regulamentul pe forumul asta, deh, aici sunt alte reguli decat la voi...

Nu de alta dar sa stie lumea cine esti ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...