Sari la conținut

Iesire pe 7. 02. Curtea de Arges?


Constantin
 Share

Postări Recomandate

Eu vin la AGIP la 9.30 daca e ceva discutam acolo .

 

Oricum intru si miine dimineata pe forum .

 

 

si eu intru pe forum maine, daca situatia este tot neclara, eu aleg vama veche (desi preferam traseul propus aici), acolo sunt persoane care si-au dat telefoanele, au stabilit clar ora de plecare, locul de intalnire etc etc, mi s-a parut ca s-au organizat fb, totul este clar ,,, inca odata,,,id meu pe messenger yahoo arushajack@yahoo.com sau tel 0745871414 , 0722564401 marius

 

Corect ar fi fata de initiatorul acestei iesiri ca toata lumea sa se intalneasca la 9,00 la Petrom Militari iar eventualele modificari de traseu sa se discute la fata locului.Eu stau pe Sos.Chitilei si mi-ar fi mai la indemana AGIP-ul Chibrit dar voi fi la 9,00 la Militari indiferent de traseul pentru care se va opta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si de unde pleci , cu cine te mai intalnesti ?

eu am un sentiment ca nu prea iese excursia asta, pana acum doar cristifrig a comfirmat ca vine la agip la 09 30, constantin vine si el, din moment ce a stabilit ceva cu baietii din pitesti,,,

 

eu plec de undeva de la jumatea drumului buc-tgv (daca plecati la 9.30 din agip ne intalnim pe drum pe la 9.50)... sunt cu pasager si vreau sa ajung sa mananc ceva pe la curtea de arges sau campulung :scratch: (asta in caz ca plec singur)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata !

 

deci in concluzie nu sa stabilit nimic clar .. de genul cati merg ,cine merge etc

 

e 8 si 10 si nu se mai stie nimic nu ?

 

 

se baga cineva la o Bg ? ( bucuresti - calarasi ( bac) -silistra - dobric - kavarna ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la ora 9, 00 la Petrom Militari, cum am postat. Nu a venit nimeni. Am plecat singur. Din Pitesti au venit cca 8 motoare, la Curtea de Ag.

Daca nu te grabeai nu plecai singur .Au mai fost 2 motoare la 9.20 in peco un Transalp si un Suzi (cunostintele tale am inteles eu din discuti ),eu m-am intilnit cu ei la Tirgoviste

 

Eu cum am zis am fost la 9.30 in peco la agip si acolo nu a venit nimeni (de vina lipsa de comunicare dintre noi ).

 

 

S-a inceput cu stangu`.....

Poate pentru tine

 

Pentru mine a fost ok . SUPER baieti de la Transalp club cu care am mers .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu si Bogdan Harea am fost la Petrom Militari la 9.20 si nu mai era nimeni .... am plecat

pe Soseaua de Centura sa ne intalnim la intersectia cu sos. Chitila cu baietii de la Transalp Club ... a fost

o plimbare super.

 

@ Cristifrig - foarte simplu intri pe w.w.w.transalp.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...