Sari la conținut

Otomanul La Service


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

Dupa ce m-am dat cu acest X11 si baleam in bocanci de pofta unuia similar: post-22-1133170471_thumb.jpg

 

Am luat acest kawa la puricat: post-22-1133170549_thumb.jpg

 

Dezbracat :crack: : post-22-1133170617_thumb.jpg

 

Montat o toba Laser: post-22-1133170683_thumb.jpg si un filtru K&N: post-22-1133170740_thumb.jpg si a rezultat un motor cu catziva caluti in plus

 

+ Noul ghidon :

 

post-22-1133170818_thumb.jpg post-22-1133170864_thumb.jpg

 

Motto: ce face plictiseala din om. Nu are ce repara, se apuca sa repare prin vecini :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau sa-mi schimb ghidonul de serie cu unul sport ca sa-i cresc puterea cu vreo 4 caluti in plus .

offtopic: Pentru 4 caluti se schimba claxonul, ghidonul nu-ti aduce decat vre-o 2 maxim 3 cai in plus. Si nici nu trebuie sa-l schimbi, e suficient sa-l rotesti in montanti ca sa coboare coarnele mai jos.

 

ontopic: deh, preocupari moto de sezon (aproape) ne-moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...si eu vreau sa skimb ghidonul. Acum coarnele mele de la dere au devenit ca cele de la un speed, de la trantele din padure :D .Nu stiu pt. care sa optez. RENTHAL sau AFAM...care da mai bine? :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...si eu vreau sa skimb ghidonul. Acum coarnele mele de la dere au devenit ca cele de la un speed, de la trantele din padure :lol: .Nu stiu pt. care sa optez. RENTHAL sau AFAM...care da mai bine? :haha:

 

RENTHAL da bine! AFAM nu le stiu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...