Sari la conținut

Sange 0 negativ


Ahrisanty
 Share

Postări Recomandate

Hmz ... cu ce voiam sa va informez ?... a da! ... e mai mult o rugaminte , un prieten d'al meu , a avut un accident cu a lui motocicleta , incepator ce-i drept dar nu a fost vina lui ... si are nevoie de sange , mai precis de 0 negativ daca tin io bine minte , e tinut pe plasma momentan ... asa ca puneti si voi mana de la picior si faceti o fapta buna ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

da mai multe detalii... numele omului pentru care trebe facute donatii, spitalul la care e internat si un nr de tel sa dam bonul unei persoane apropiate, pentru a putea primi sangele. nu conteaza ce grupa donam noi, el primeste in functie de cat se doneaza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmz ... cu ce voiam sa va informez ?... a da! ... asa ca puneti si voi mana de la picior si faceti o fapta buna ...

 

 

Nu te supara, dar cand postezi la partea asta de forum, caterinica nu e foarte gustata... Lumea sare sa ajute, nu se incurca. Vezi ca topicul desfiintat de "Chestii distractive" se regaseste, intr-o alta forma, la sectiunea "Alte discutii".

 

Te rog frumos sa fii atenta cu glumele pe aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar era nevoie de sange... din pacate am vazut prea tarziu postul... am sperat ca inca mai pot ajuta...

lasati fata in pace, ca n'are dc sa fie banata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...