Sari la conținut

Am Scapat-o!


odhin
 Share

Postări Recomandate

Ieri am facut contact cu asfaltul! again. Pe Floreasca, dincolo de Spitalul de Urgenta, coloana de masini, in fatza mea un tir. Se mergea cu viteza melcului asa k prind liber pe sens invers, accelerez si depasesc tirul, inca o masina si sa ma bag inapoi pe banda. intre timp coloana se blocheaza si trebuie sa franez ceva mai tare. nimic special. stranga fataza pun si spatele. dar chiar sub rotile mele gramezi de pamant cazute din basculante(si tasate de rotzi). prind asa ceva sub fatza o pierd si jos. pagube. vizibil: ceva polizari pe geaca. putin peste celelalte deja existente. la motor nu pot sa-mi dau seama. e zgariat serios pe dreapta de ceva vreme. :D . Eu :un genunchi care doare. nu a fost mare lucru dar m-am enervat cu nervii pt k nu era caz de cazut acolo. dk nu ar fi fost pamantul ala... :haha:

Editat de odhin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e bine ca nu e nimic grav io de 2 zile ma pup cu taximetristii si din fericire pana acum e totul bine

:haha: :D :lol:

 

 

Cum adica te pupi? :kiss:

N-ai gasit ceva mai bun?

 

Ai grija ca daca esti asa iute risti sa nu fii vazut!

Ride safe! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am observat ca oamenii cad (accidente usoare)in procentaj mai mare toamna decat primavara sau vara, nu inteleg de ce?Asta pentru ca este umed si chiar alunecos pe jos sau ce :haha:

Ps bine ca nu ai patit tu ceva grav :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am observat ca oamenii cad (accidente usoare)in procentaj mai mare toamna decat primavara sau vara, nu inteleg de ce?Asta pentru ca este umed si chiar alunecos pe jos sau ce :haha:

Ps bine ca nu ai patit tu ceva grav :D

 

 

Te-ai prins.

Din pacte frigul nu afecteaza doar oasele ci si aderenta. In conditiile aste o franare banala pe timp de vara se poate transforma intr-o cazatura nedorita. Daca traficul din Ro nu constituie un pericol poate nu cadeau atatia in zilele astea. Din cauza asta am si pus motorul la iernat si astept cu nerabdare vremuri calduroase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...