Sari la conținut

Reparatii amortizoare


Postări Recomandate

Da la ce iti trebuie amortizoarele reparate ? eu cand au cedat am pus doua rude de fasole si merge ca unsa ...un pic vibreaza ghidonu da nu`i bai. :burnout:

 

On-topic (ca de nu ma sparge soso) incearca la mandulla Miercurea ciuc desi e putin cam departe de tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema e ca amortizorul spate a pierdut gazul si nu se mai comporta cum trebuie . La @CataM nu pot incerca deoarece ma directioneaza la Vasile . Imi puteti da adresa de la Mandula ? La Mandula motocross nu numai ca repara dar si fac amortizoare sau jambe !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema e ca amortizorul spate a pierdut gazul si nu se mai comporta cum trebuie . La @CataM nu pot incerca deoarece ma directioneaza la Vasile . Imi puteti da adresa de la Mandula ? La Mandula motocross nu numai ca repara dar si fac amortizoare sau jambe !

tocmai am facut revizie generala la PDS-ul meu,adresa este mandula mx,miercurea ciuc,str nagy imre nr 48,telefon 0266/310015 si al lui zoli personal 0744/472211..berea cine o da??? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai am facut revizie generala la PDS-ul meu,adresa este mandula mx,miercurea ciuc,str nagy imre nr 48,telefon 0266/310015 si al lui zoli personal 0744/472211..berea cine o da??? :burnout:

 

O dai tu ca mi`ai luat`o in fata. Poti sa imi spui pe PM cat a costat afacerea cu PDS`ul? Eu la 110 Kg cu tot cu echipament e moale spatele din orice pozitie,desi l`am reglat si dereglat la maxim. Am inteles ca prin schimbarea arcului as rezolva problema...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema e ca amortizorul spate a pierdut gazul si nu se mai comporta cum trebuie . La @CataM nu pot incerca deoarece ma directioneaza la Vasile . Imi puteti da adresa de la Mandula ? La Mandula motocross nu numai ca repara dar si fac amortizoare sau jambe !

 

de data asta nu

si al lui zoli personal 0744/472211..berea cine o da??? :burnout:

iti recomand pe zoli. imi pare rau ca nu am facut amortizorul de la dr la el....mi-a fost lene sa-l pun la posta

Editat de Cata M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema e ca amortizorul spate a pierdut gazul si nu se mai comporta cum trebuie . La @CataM nu pot incerca deoarece ma directioneaza la Vasile . Imi puteti da adresa de la Mandula ? La Mandula motocross nu numai ca repara dar si fac amortizoare sau jambe !

vezi la circuitul de motocros la Ciolpani. Avem toate cele necesare pt Kayaba si WP. 0721 233949 adi raduta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi la circuitul de motocros la Ciolpani. Avem toate cele necesare pt Kayaba si WP. 0721 233949 adi raduta

de probleme cu telescoapele se loveste toata lumea"endurista"propun ca lorenzo si ciprian sa treaca adresele de contract si nr de telefon.(zoli este deja trecut).eu personal am vrut sa trimit la bucuresti lui lorenzo..am sunat de 15 ori si nu mi-a raspuns asa ca o adresa ar fi binevenita ptr toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de probleme cu telescoapele se loveste toata lumea"endurista"propun ca lorenzo si ciprian sa treaca adresele de contract si nr de telefon.(zoli este deja trecut).eu personal am vrut sa trimit la bucuresti lui lorenzo..am sunat de 15 ori si nu mi-a raspuns asa ca o adresa ar fi binevenita ptr toti.

ciprian@motociclete.com.ro si 0722 293206

tks,

ciprian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum a precizat @ciprian repara numai Kayaba si WP iar eu am un Marzocchi de pe vremea lui Pazvante ! La Mandula repara si bunica amortizoarelor . Deci directionez berea spre @attilas .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum a precizat @ciprian repara numai Kayaba si WP iar eu am un Marzocchi de pe vremea lui Pazvante ! La Mandula repara si bunica amortizoarelor . Deci directionez berea spre @attilas .

astept astept.. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de probleme cu telescoapele se loveste toata lumea"endurista"propun ca lorenzo si ciprian sa treaca adresele de contract si nr de telefon.(zoli este deja trecut).eu personal am vrut sa trimit la bucuresti lui lorenzo..am sunat de 15 ori si nu mi-a raspuns asa ca o adresa ar fi binevenita ptr toti.

 

 

poate ai vrut sa suni de 15 ori si ai uitat,nu te supara

 

 

0722456946 Lorenzo

 

 

da un click mai jos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ai vrut sa suni de 15 ori si ai uitat,nu te supara

 

 

0722456946 Lorenzo

 

 

da un click mai jos

lorenzo..nu ma supar,dar am incercat 2 zile la rand..numarul mi l-a dat gica..si chiar el mi-a spus(dupa ce m-am vaitat la el ca nu raspunzi si poate e gresit numarul) probabil esti f ocupat si nu am mai avut rabdare..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...