Sari la conținut

excursie dezmortire, 15.02.2009, calugareni-40 km de bucuresti


magarusulmarius
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daca vedeam topicul la timp pe cuvant daca nu veneam si eu ;)

Pai cum naibii nu vede lumea, ca e topic de cateva zile ?!? Dar sa stii ca a fost misto. Super frig, dar dupa Giurgiu drumul misto.

Si ne-am intors la fix cat sa nu degere vreo extremitate a corpului. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi acum am venit, initial am zis ca mergem pana la calugareni, una mica, ca e frig,,,am zis si eu sa nu intind coarda

 

planul s-a schimbat, de comun acord, am fost in total cam 12, de la calugareni am mers la giurgiu, port, apoi la oltenita si bucuresti

 

tura a fost buna, asteptam pozele acum,,,

 

pt saptamana urmatoare am un plan, pt soft enduristi, sambata, buc-campina-provitza de sus, apoi 3 km drum pamant apoi din nou sosea spre pucioasa - targoviste - bucuresti ,,, daca e vreme buna se baga cineva ? o sa bag un topic la "coltul enduristilor"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uleiu ala era deja acolo cand am parcat ;)

Asa e am observat ca tu ai grije sa opresti numai acolo unde sunt pete de ulei :agree: Iti place sa ungi cauciucul spate pentru aderenta

Sa-mi spui miine daca ai facut febra musculara la demaror. :burnout:

Editat de Cristifrig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca mi-a placut :agree: ... am marcat teritoriu pe unde am trecut ;)
Asa e am observat ca tu ai grije sa opresti numai acolo unde sunt pete de ulei :huh:

Pai stii cum e, se marcheaza teritoriul in primul rand peste marcajul altuia. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-mi spui miine daca ai facut febra musculara la demaror. ;)

 

eu nu mai fac de mult febra de la kickstarter, sa vezi ce frustant e cand se opreste in bucuresti la ora de varf si nu o mai ia :agree:

Pai stii cum e, se marcheaza teritoriul in primul rand peste marcajul altuia. :burnout:

 

 

 

 

da da ...exact cum fac cainii pipi pe rotzi :hug:

 

 

p.s. .... pozele de grup unde sunt ? :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai baieti nu fiti acum rai drumu a fost bun tuica rece pe viitor sa nu avem parte de suprize si in continuare asfalt uscat :burnout:

si in continuare se mai asteapta pozele de grup... sau nu se pun ca nu a iesit???

Editat de rock88rul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai baieti nu fiti acum rai drumu a fost bun tuica rece pe viitor sa nu avem parte de suprize si in continuare asfalt uscat ;)

si in continuare se mai asteapta pozele de grup... sau nu se pun ca nu a iesit???

NU suntem rai doar ne destindem si noi .

 

PS. Lantul ce iti mai face Lantul ? (acum sunt rau ) :burnout:

Editat de Cristifrig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cauza lantului am venit asa mai incetuc dar nu cu rusine :huh: acu e intuneric nu ma bag la el maine pe lumina o sa vaz daca mai pot sa ii fac cv... daca nu care are un kit de lant pt bmw :burnout:)

 

 

nu cred ca ai nevoie de kit nou ... 2 chei mari sa slabesti piulitza de la ax ... un imbus si eventual un subler sa verifici distantele stanga dreapta sa fie aceleasti , ori asa .. ori o tragi pana la capat ;) si ai rezolvat problema :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca ai nevoie de kit nou ... 2 chei mari sa slabesti piulitza de la ax ... un imbus si eventual un subler sa verifici distantele stanga dreapta sa fie aceleasti , ori asa .. ori o tragi pana la capat ;) si ai rezolvat problema :agree:

 

 

acum inerc varianta cea mai usoara si necostisitoare in cazul in care nu mai ramane altcv de facut... deja incep sa caut nu... :burnout:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau ca am plecat atat de repede, dar ioanei ii era foooarte foame de mancare pe bune, nu daia de petrom. Noi pe la 5 eram in Bucuresti si mancam. sper ca nu v-a deranjat ca am tulito.

in rest totu bine si frumos, frig destul dar nu doborator, imi pare bine ca s-a lungit tura, chiar ma gandeam ca va fi prea scurta, a fost mai ok asa.

meteo nu zice de bine, deci weekendul viitor tare imi e ca dau o tura prin dormitor...

Dar iata si pozele

post-33134-1234723516_thumb.jpg

post-33134-1234723522_thumb.jpg

post-33134-1234723529_thumb.jpg

post-33134-1234723534_thumb.jpg

post-33134-1234723539_thumb.jpg

post-33134-1234723544_thumb.jpg

post-33134-1234723552_thumb.jpg

post-33134-1234723558_thumb.jpg

post-33134-1234723563_thumb.jpg

post-33134-1234723570_thumb.jpg

post-33134-1234723576_thumb.jpg

post-33134-1234723582_thumb.jpg

post-33134-1234723588_thumb.jpg

post-33134-1234723595_thumb.jpg

post-33134-1234723603_thumb.jpg

post-33134-1234723615_thumb.jpg

post-33134-1234723624_thumb.jpg

post-33134-1234723643_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...