Sari la conținut

Cine aduce piese DOPPLER?


BlackLord
 Share

Postări Recomandate

Am nevoie de o piesa pe care o gasesc doar de la DOPPLER (www.dopplereurope.com). Care va ocupati cu piese cu siguranta stiti firma.

Am nevoie de piesa asta: DOPPLER SLIDER (GPR50 BLACK 458725)

DAU CAT FACE!

post-37279-1234795642_thumb.jpg

post-37279-1234795648_thumb.jpg

post-37279-1234795655_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci!

Fac o comanda si in secunda asta, nu comanda e problema. Problema e ca n-am gasit sliderele pe un site care sa mi le si trimita aici si credeam ca sunt tipi ce lucreaza cu intermediari din vest sau dealeri de piese DOPPLER.... merci oricum.

Valabil!

Editat de BlackLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate esti cu capul? De ce faci atatea topicuri noi? Cica dau cat face...pai da cat sa dai, eu sa dau 50 lei si tu sa-mi dai 20? Si iti fac comanda in secunda asta eu, iti iau alea si costa 25 euro transportul din olanda...atat il costa si pe sorin daca face acum comanda. Asa ca nu te baga unde nu sti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate esti cu capul? De ce faci atatea topicuri noi? Cica dau cat face...pai da cat sa dai, eu sa dau 50 lei si tu sa-mi dai 20? Si iti fac comanda in secunda asta eu, iti iau alea si costa 25 euro transportul din olanda...atat il costa si pe sorin daca face acum comanda. Asa ca nu te baga unde nu sti

 

 

Macar daca scriai si tu ceva inteligent....

Inca n-a venit nimeni sa-mi spuna ca face 50 de euro si sa nu-i dau, asadar nu te agita atat ca transpiri si racesti. "Dau cat face" se referea la "dau cat face de adus", dar din nou.... e greu sa si pricepi ce citesti.

De ce fac atatea topicuri noi... care atatea? Este un singur topic pe subiectul asta, si la urma urmei..de ce nu pot sa fac un topic nou, nu e forum?

 

Esti stresat?

 

Atata timp cat nici nu aduci piesa, si nici nu intelegi ce scrie in topicul asta, nu mai bine il lasi liber si fara offtopic? Hai, ciao! Mi-a facut placere (not!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai facut un topic nou pentru niste porcarii slidere care se pun ca rotile ajutatoare ca atunci cand cazi sa nu zgarii motoru. Chiar asa de praf esti?

 

Ai mai facut inca un topic pentru nu stiu ce prostie, cand defapt mai sunt 30 de topicuri cu subiectul asta si inca 30 de topicuri cu subiect general in care te incadrezi. Si ca sa sti si tu, chiar aduc piese de afara si chiar as putea sa-ti aduc asa ceva...

Editat de Rolly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai facut un topic nou pentru niste porcarii slidere care se pun ca rotile ajutatoare ca atunci cand cazi sa nu zgarii motoru. Chiar asa de praf esti?

 

Ai mai facut inca un topic pentru nu stiu ce prostie, cand defapt mai sunt 30 de topicuri cu subiectul asta si inca 30 de topicuri cu subiect general in care te incadrezi. Si ca sa sti si tu, chiar aduc piese de afara si chiar as putea sa-ti aduc asa ceva...

...insa ca e el smecher si-l oftica noul tau topic, printre alte cateva zeci, o iei in palma sau vorbesti cu altul care comanda din afara :laugh:

Cata frustrare pe unii... Taticii scootermaniei!

 

 

Bafta! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai facut un topic nou pentru niste porcarii slidere care se pun ca rotile ajutatoare ca atunci cand cazi sa nu zgarii motoru. Chiar asa de praf esti?

 

Ai mai facut inca un topic pentru nu stiu ce prostie, cand defapt mai sunt 30 de topicuri cu subiectul asta si inca 30 de topicuri cu subiect general in care te incadrezi. Si ca sa sti si tu, chiar aduc piese de afara si chiar as putea sa-ti aduc asa ceva...

prietene...tu stii ce inseamna sa tii la motocicleta ta si sa nu vrei sa se faca (cuvant urat) carene si tot daca o tavalesti? uite chilotu unde era...supermen las-o mai moale ca presimt ca o sa te gandesti la slidere daca pici cu scuterasul ala al tau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..... niste porcarii slidere care se pun ca rotile ajutatoare ca atunci cand cazi sa nu zgarii motoru. Chiar asa de praf esti?

 

...nu serios!?

 

Pana una alta adu-mi sliderele alea "de oameni praf" si iti dau banu' pe ele daca tot esti zeu' comenzilor si zeu' trotinetelor p'aici.

In rest daca nu ai ceva comun cu subiectul asta poti sa ne scutesti de "invataturi". Ciao, pa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce oameni... multi sunt dusi cu capu,din ei 99% sunt analfabeti, nu stiu sa vorbeasca deci scriu degeaba, si restul de 1% pe care ii intelegi spun tampenii. Supapa daca esti asa de smecher in vorbe, pe motor de ce nu esti doctor? De ce iti trebuie slidere? Rossi de ce nu are ma slidere? Acu o sa vina vre-unu cu teoria chibritului si-mi spune de ce port casca atunci, ca e la fel si cu sliderele.

 

Cand eram incepator eu, sarea vladul pe mine ca vai cum de faci topic nou, fi ordonat, ca pana mea...are si topic facut cu ajutorul incepatorilor sa nu postezi unde nu trebuie dar el e genul ala de nu-si cumpara propria marfa...e genul tanga :crack: se baga ca chilotii in fund. Se crede inteligent ca poate fi ironic...

 

Ideea e ca piesele tale se gasesc pe toate drumurile, dar nu trebuia sa faci inca un topic nefolositor in care sa ma iau la cearta cu toti taranii...

Editat de Rolly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moama esti tu mare smecher de capitala :crack: Pitestiul (si majoritatea oraselor din tara) se pi*a pe bucuresti la curatenie, ordine, frumusete, bun simt, etc...la voi e doar mult...la noi in provincie e mic da cu gust :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moama esti tu mare smecher de capitala :crack: Pitestiul (si majoritatea oraselor din tara) se pi*a pe bucuresti la curatenie, ordine, frumusete, bun simt, etc...la voi e doar mult...la noi in provincie e mic da cu gust :crack:

Lasa-l rolly nu te mai consuma pentru un prost .. ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...